Zdrapki online – współczesna metoda obstawiania

Wielu z nas pamięta gry w zdrapki – karty, które zdrapywaliśmy w nadziei na znalezienie zwycięskich symboli. W dzisiejszych czasach gry zdrapki przeniosły się do sieci. Co się nie zmieniło, to fakt, że nadal można grać i zarabiać na nich pieniądze. Oto jak grać, gdzie możesz znaleźć podobne gry i co musisz wiedzieć o zdrapkach. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa przydatne.

Zasady Zdrapek

Gra w zdrapki rozpoczyna się po zakupie karty. W zależności od kasyna online, w którym grasz, ceny są różne. Same karty są podzielone na kolumny 3 na 3, 4 na 4 lub 5 na 5. Musisz postawić zakład, a następnie otwierać kwadraty jeden po drugim lub wybrać opcję automatycznego otwierania wszystkich kwadratów. Potrzebujesz dopasowania wygrywających symboli, a wygrane możesz zobaczyć w specjalnej tabeli pomocy, która jest dołączona do każdej gry.

Na przykład, jeśli masz 3 kwadraty z tym samym symbolem, wygrasz nagrodę pieniężną w zależności od wysokości zakładu. Zobaczysz wirtualną monetę, za pomocą której możesz „zdrapać” kartę. Alternatywnie możesz kliknąć na opcję „pokaż wszystkie”, aby otworzyć wszystkie kwadraty na karcie. Jeśli chcesz uzyskać informacje o nagrodach za poszczególne symbole, poszukaj znaku zapytania lub litery [i] na ekranie.

Jakie rodzaje zdrapek online możemy znaleźć?

Różnorodność zdrapek jest ogromna. Możesz natknąć się na karty z symbolami owoców, postaci z komiksów lub zwierząt. Inną możliwością jest, aby symbole reprezentowały liczby. Obie opcje rządzą się tymi samymi prawami.

Ze starszych gier online, trzeba usunąć kwadraty jeden po drugim, za pomocą wirtualnej monety. Inne gry mają tylko automatyczną funkcję do otwierania kwadratów. Te najnowsze mają zarówno ręczne jak i automatyczne otwieranie każdego kwadratu w kolumnach.

Nie powinniśmy zapominać, że niektórzy operatorzy gier hazardowych online oferują gry zdrapki, które pozwalają na trafienie dużego jackpota. Zrobisz to, jeśli znajdziesz określoną liczbę identycznych symboli, które są wymienione w tabeli gry. Oczywiście chcielibyśmy, aby każdy mógł zarobić jak najwięcej podczas „zdrapywania” kart.

Jakie rodzaje zdrapek online możemy znaleźć?

Bonusy i oferty

Chociaż bonusy w tego typu grach są rzadkie, to jednak istnieją. Niektóre zdrapki mają symbole, które podwajają Twoje wygrane. Na przykład, jeśli pojawi się symbol scatter, może on podwoić Twój zakład. Aby sprawdzić, czy są takie oferty, należy skorzystać z menu pomocy, w którym szczegółowo opisano oferty. Menu zawiera wszystkie informacje na temat wygrywających kombinacji i możliwych bonusów.

Strategie i wskazówki dotyczące zakładów na zdrapki

Zdrapki są znane jako gry losowe. Nie ma strategii wygrywania z wirtualnymi kartami. Możemy jednak dać Ci kilka wskazówek, które naszym zdaniem będą dla Ciebie przydatne.

Najważniejszą rzeczą, której należy unikać, jest kupowanie dużej liczby kart. Niektórzy wierzą, że skoro nie udało im się wygrać za pierwszym razem, to szczęście się odwróci, gdy kupią więcej zdrapek. Nie jest to jednak prawdą, ponieważ kasyno zawsze ma przewagę. Jeśli nie udało się od początku, lepiej zrezygnować na czas.

Jeśli masz doświadczenie z fizycznymi zdrapkami, możesz sobie przypomnieć, że liczba zakupionych kart nie gwarantowała wygranej. Nie niszcz strat nowymi zakładami. Nie czekaj, aż szczęście się odwróci – zrezygnuj, póki możesz.

Gdzie można znaleźć zdrapki online?

Wiele kasyn online oferuje zdrapki. Użytkownicy mogą wypróbować ich wersje demo, gdzie gra jest darmowa. Otwierasz kwadraty na kartach i pojawiają się symbole, ale zdobywasz tylko wirtualne punkty. Istnieje jednak możliwość gry na prawdziwe pieniądze. Musisz zarejestrować się w kasynie online, wpłacić depozyt, kupić karty i zacząć obstawiać. Można to zrobić na następujących stronach internetowych:

Efbet;

SlotV;

22Bet;

Betwinner;

Melbet;

… i wiele więcej!

Gdzie można znaleźć zdrapki online?

Jakie są najbardziej znane zdrapki w Internecie?

Miłośnicy zdrapek mogą znaleźć wiele tytułów w kasynach online. Oczywiście, są pewne gry z ogromną liczbą fanów, więc podzielimy się nimi tutaj, abyś mógł je znaleźć i doświadczyć dreszczyku emocji związanego ze zdrapywaniem wirtualnych kart online:

Piggy Bank Scratch

Kitty Ca$h Scratch

Scratch Match

Dragons’s Scroll

Cops & Robbers

Blood Bank Scratch

Cast for Cash Scratch

Scratch Soccer

Możesz znaleźć te gry w kasynach online, które wymieniliśmy powyżej w naszym przewodniku. Wszystkie z nich posiadają wersję demonstracyjną, którą można aktywować bez konieczności rejestracji. Inną opcją jest postawienie prawdziwych pieniędzy i wygranie znaczących nagród. Oczywiście, w kasynach online natkniemy się na dziesiątki, a nawet setki tytułów.

Podsumowanie

Jeśli lubisz gry losowe, zdrapki mogą przynieść Ci wiele emocji. Możesz wygrać małe kwoty lub nawet trafić dużego jackpota – mamy nadzieję, że tak się stanie. Gry są proste i łatwe do zrozumienia. Po prostu otwierasz kwadraty i masz nadzieję, że pojawią się zwycięskie symbole.

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy z nostalgią wspominają karty z piramidami, koniczynami i innymi symbolami, to przekonasz się, że nie ma tu nic, czego nie dałoby się polubić. Nie ma tu żadnych strategii ani sposobów na manipulowanie systemem. Szczęście to wszystko, na co można liczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie