Zakłady na wyścigi konne

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wyścigi konne były jednym z pierwszych sportów, na które można było stawiać zakłady na całym świecie. W przeszłości większość bukmacherów oferowała graczom możliwość postawienia na najlepszego konia i dżokeja i ta tradycja trwa do dziś. Wszystkie znane strony z zakładami sportowymi oferują zakłady na wyścigi konne. Czym są te zakłady, jakie są rynki i kto je oferuje? Wyjaśniamy to w tym artykule.

Jakie istnieją rodzaje wyścigów konnych?

Obecnie istnieją 3 rodzaje wyścigów konnych, na które można stawiać zakłady. Ich cechą wspólną jest to, że możesz postawić zakład na pierwszego konia, który ukończy wyścig, ale także na konia, który zajmie drugie lub trzecie miejsce. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat rodzajów zawodów, przedstawimy informacje na temat każdego z nich, abyś mógł dowiedzieć się, czym są i na co możesz postawić:

Wyścigi w boksie – są to wyścigi konne ze sprintami na krótkich dystansach. Są one bardzo popularne w Wielkiej Brytanii, Irlandii i innych częściach Europy i świata;

Wyścigi skokowe – ten rodzaj wyścigów konnych zawiera przeszkody. Najczęściej wyścigi odbywają się na długich dystansach;

Wyścigi płaskie – są to prawdopodobnie najbardziej powszechne wyścigi konne, odbywające się na gładkim torze, a zwycięzcą jest koń, który finiszuje jako pierwszy;

Jak stawiać na wyścigi konne?

Zakłady na wyścigi konne nie są skomplikowane. Każdy koń otrzymuje kurs na zajęcie jednego z czołowych miejsc, a same wyścigi są krótkie, więc obstawiający nie będzie musiał długo czekać, aby dowiedzieć się, czy wygrał. Zwykle są faworyci i outsiderzy. Kursy są niskie dla faworytów i wysokie dla outsiderów. Jeśli jednak outsiderowi uda się wygrać wyścig, wtedy będziesz mógł pokryć straty z wszystkich nieudanych zakładów.

Aby wygrać zakład na wyścigi konne, potrzebujesz wystarczających informacji o koniach. Najważniejsze jest, aby koń, na którego stawiasz, miał dobrą wagę, był zwinny i dobrze wypoczęty. Należy również zapoznać się z doświadczeniem dżokeja, ponieważ wynik zależy w dużej mierze od niego i jego możliwości.

Jakie istnieją rodzaje wyścigów konnych?

Rynki zakładów wyścigów konnych

Pamiętaj, że możesz stawiać zakłady inne niż na to, który koń wygra wyścig. Bukmacherzy online oferują inne rynki, aby pomóc Ci wygrać jeszcze więcej. Poniżej przedstawiamy różne opcje zakładów, które można znaleźć na większości stron bukmacherskich. Nie traćmy jednak czasu, lecz przejdźmy od razu do rynków:

 

Postaw na zwycięzcę wyścigu;

Postaw na to, które trzy konie ukończą wyścig jako pierwsze;

Postaw na to, które cztery konie ukończą wyścig jako pierwsze;

Postaw na faworyta w wyścigu;

Postaw na outsidera w wyścigu;

 

Widać, że jest wiele opcji, z których można skorzystać. Im bardziej skomplikowaną opcję wybierzesz, tym wyższy kurs. I, jeśli jesteś dobry w przewidywaniu wyścigów konnych, to można zarobić dużo pieniędzy.

Którzy bukmacherzy oferują zakłady na wyścigi konne?

Wszyscy licencjonowani bukmacherzy na świecie oferują swoim klientom możliwość stawiania zakładów na wyścigi konne. Poniżej przedstawiamy kilka platform online, na których można obstawiać ten sport:

 

Bet365

William Hill

BetFred

Betamo

SuperBet

WirWetten

Bwin

22Bet

Melbet

Megapari

 Podsumowanie

Zakłady na wyścigi konne są bardzo ekscytujące i dają wielki zastrzyk adrenaliny. Zalecana jest jednak ostrożność, ponieważ hazard zawsze wiąże się z ryzykiem utraty dużej ilości pieniędzy. Jeśli nie miałeś szczęścia w kilku ostatnich wyścigach, lepiej odpuść i spróbuj swoich sił w jednym z kolejnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie