Zakłady na wynik połowy i końca meczu

Bukmacherzy online oferują wiele różnych możliwości zakładów sportowych, z których możesz skorzystać. Na przykład, nie musisz obstawiać konwencjonalnych zakładów – na zwycięzcę meczu lub remis – ale możesz spróbować odgadnąć dokładny wynik, poniżej lub powyżej określonej liczby bramek, zwycięską drużynę z przewagą (handicap) i wiele innych. Ten artykuł jest poświęcony opcji pierwszej połowy / wyniku końcowego, którą preferują niektórzy gracze.

Jak obstawiać wyniki połowy i końca meczu?

Gracze mogą obstawiać opcję pierwsza połowa/wynik końcowy. Jest to jeden z najbardziej popularnych zakładów na mecze piłki nożne, ponieważ może mieć naprawdę wysokie kursy. W tym przypadku powinieneś wiedzieć, że opcja ta ma zastosowanie zarówno w piłce nożnej, jak i hokeju lub innych dyscyplinach sportowych, ale my przyjrzymy się jej zastosowaniu w piłce nożnej, gdzie masz 9 opcji.

Zaczniemy od krótkiego przykładu, który pomoże Ci zrozumieć, jak działa ten układ i jak możesz na niego postawić. Mamy dwie drużyny piłkarskie: niebieską i czerwoną. Możesz obstawić, że „niebiescy” wygrają nie tylko pierwszą połowę, ale i cały mecz. W ten sposób możesz trafić na kurs powyżej 3.00 i zarobić duże pieniądze przy małym zakładzie. Masz jednak jeszcze 8 innych opcji zakładów, które proponujemy Ci przejrzeć poniżej:

Niebieska drużyna wygrała pierwszą połowę, a mecz zakończył się remisem (H1 / X);

Niebiescy wygrali w pierwszej połowie, ale przegrali mecz (H1 / H2);

Pierwsza połowa zakończyła się remisem, ale niebiescy wygrali mecz (X / H1);

Drużyny zremisowały w pierwszej połowie, a także w meczu (X / X);

Gracze zremisowali w pierwszej połowie, ale czerwoni wygrali mecz (X / H2);

Czerwoni wygrali pierwszą połowę, ale przegrali mecz (H2 / H1);

Czerwoni wygrali pierwszą połowę i mecz (H2 / H2);

Czerwoni przegrywali do połowy, ale ostatecznie wygrali (H1 / H2);

Wszystkie te opcje mają różne kursy, ale wszystkie z nich są wysokie, więc jeśli wygrasz, wygrasz dużo. Możesz również znaleźć przewidywania dla tych zakładów, które są oznaczone jako „PH / ER”. Nie ma nic skomplikowanego ani trudnego w tych zakładach, ale musisz być dobry w przewidywaniu wyników meczu, aby wygrać.

Jak obstawiać wyniki połowy i końca meczu?

Jakie są zalety i wady tej opcji zakładów?

Największą zaletą tego typu zakładów są wysokie kursy. Na przykład, jeśli potrafisz przewidzieć, kto wygra w pierwszej połowie, ale przegra mecz, Twój kurs może wynosić 16,00 lub więcej. W ten sposób zakład 5 EUR przyniesie Ci 80 EUR lub więcej. Jak na jeden mecz, to całkiem nieźle!

Minusem jest to, że bardzo trudno jest przewidzieć takie wyniki w meczach. Zazwyczaj drużyny, które prowadzą w pierwszej połowie meczu, rzadko przegrywają, więc szansa na złapanie najwyższego kursu jest bardzo mała. Nikt jednak nie wie, co przyniesie Ci szczęście i zawsze możesz je sprawdzić.

Strategia zakładów na wynik połowy i wynik końcowy

Nie ma pewnej strategii, która pozwoli Ci osiągnąć 100% zysk, ale możesz przyjrzeć się drużynie gospodarzy i spróbować ocenić jej szanse na udany atak w pierwszej połowie i zdobycie bramki. Musisz także wziąć pod uwagę status drużyny: faworyt lub grający na wyjeździe. Jeśli wierzysz, że drużyna gospodarzy może strzelić jedną lub więcej bramek w pierwszej połowie, a także wygrać mecz, wtedy złapiesz wysokie kursy, które zagwarantują Ci zysk.

Zalecamy, abyś przeanalizował szanse drużyn bardzo dokładnie i nie stawiał zakładów na oślep. Oczywiście, możesz użyć statystyk, aby zobaczyć, jak przebiegały poprzednie mecze tych drużyn i sprawdzić współczynniki gospodarze/goście. Na koniec radzimy posłuchać przewidywań ekspertów sportowych i autorytetów z obiektywnym spojrzeniem na mecze, zwłaszcza jeśli mówią, o swoich przypuszczeniach jak potoczy się mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.