Wszystko o zakładach w Ascot

Ascot to świetne miejsce do rozpoczęcia, jeśli jesteś nowy w wyścigach lub zakładach, ale nie dopóki nie poznasz zasad. Kupony Bet With Ascot możesz kupić przed przyjazdem. Są one dostępne w nominałach 5, 10 i 20 £ i można je zamówić, dzwoniąc pod numer 0344 346 3000 lub z oficjalnej strony Ascot. Upewnij się, że spojrzysz na kartę wyścigu, Racing Post, lub inną gazetę przed postawieniem zakładu. Dostępnych jest wiele różnych zakładów – 'To Win’ 'Each Way’, 'First Two’ itp.

Zakłady

Na całym torze wyścigowym znajdziesz stoiska Bet With Ascot z kursami dziesiętnymi wyświetlanymi na ekranie. Z Bet With Ascot nie stawiasz przeciwko bukmacherowi. Twoja stawka trafia do puli. Twoja wygrana zależy od liczby zwycięskich losów, podobnie jak w loterii.

Pierścień zakładów znajduje się przed trybuną główną z kilkoma rzędami poszczególnych bukmacherów. Wszystkie one w przejrzysty sposób pokazują kursy dostępne na wszystkie konie w każdym wyścigu. Każdy z nich wymienia swoją minimalną stawkę oraz rodzaj przyjmowanych zakładów – „Win only” lub „Win and Each Way”. Kursy u tradycyjnych bukmacherów wyświetlane są w postaci ułamków. Poniżej kilka dodatkowych informacji na ich temat.

 

Kabina do obstawiania zakładów Ascot

 

Stawianie zakładu

Jeśli wybierzesz opcję „To Win”, Twój koń musi ukończyć wyścig jako pierwszy. W przypadku „Each Way” koń musi zostać sklasyfikowany. Znajdziesz tu opcje drugie, trzecie lub czwarte w zależności od liczby koni w wyścigu. Za 'Each Way’ zapłacisz dwa razy więcej, ponieważ stawiasz raz na zwycięzcę, a drugi raz na konia, który zostanie sklasyfikowany.

Wielu bukmacherów oferuje atrakcyjne oferty zapisów na Royal Ascot, aby przyciągnąć uwagę. Te z najlepszymi ofertami to te, na które warto postawić, np. zwrot stawki, najlepiej w postaci gotówki. Większe podmioty nie zawsze są lepszą ofertą. Mniejsze często zapewniają lepsze oferty.

 

Przyjrzyjmy się cechom

Najlepsze oferty powitalne są zazwyczaj tuż przed imprezą. Zawsze patrz na cechy przed wyborem bukmachera do obstawiania Royal Ascot. Spójrz na ich kursy, czy oferują live streaming oraz ich aktualne lub trwające promocje. Całkiem sporo rynków zakładów na Royal Ascot tworzy się w dniach poprzedzających wyścig. Co więcej, faworyci nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem. Jeśli jednak szukasz pewnej wygranej, dziesięć z ostatnich 17 zwycięzców St James Palace Stakes było faworytami bukmacherów.

Niektóre wyścigi są zazwyczaj wygrywane przez outsidera, więc jest to coś do rozważenia, jeśli szukasz trochę więcej zwrotu z zakładu. Nie bierz pod uwagę powracających zwycięzców, bo żaden koń nie obronił korony.

W Ascot wszystko może się zdarzyć. To właśnie jest najbardziej zabawne i atrakcyjne dla wielu hazardzistów. Chociaż przewidywanie zwycięzców nie jest w żadnym wypadku łatwe, warto śledzić trendy, aby wypracować swoje typy.

Dobrze unikać tego, kto prowadzi w kursach zakładów Ascot na Kings Stand Stakes w dniu otwarcia wyścigów.

 

Stan rynku zakładów bukmacherskich

Niewiadomych jest całkiem sporo. Rynki będą bliżej niż zwykle wyścigów, gdy się pojawią, ale to nie znaczy, że bukmacherzy będą tego świadomi. Niewiadomą jest poziom przygotowania startujących i to, czy konie z zagranicy mogą startować. Wszystko to stwarza możliwości obstawiania.

 

Jak obstawić zakład w Royal Ascot

 

Najlepsze wyścigi

Obstawianie niektórych wyścigów jest możliwe już od dawna. Do czołówki należą Gold Cup, King’s Stand Stakes i Commonwealth Cup. Dużo sławnych zawodników wybiera te wyścigi.

 

Obstawianie zakładów w Royal Ascot

Placepot jest szczególnie popularnym zakładem podczas tygodnia Royal Ascot i prawie zawsze zapewnia wysokie wygrane. ITV nie pokaże wszystkich wyścigów.

Unikaj SP na swoje wybory, jeśli jesteś graczem zakładów wielokrotnych, szczególnie jeśli jesteś skłonny śledzić konkretnego, wysoko postawionego dżokeja lub trenera. Te zakłady są bardzo popularne i ktoś mający ciąg zwycięstw prawdopodobnie będzie miał bukmacherów zarządzających swoimi zobowiązaniami, co jest łatwe na tle wzmocnionego marketingu zdarzeń.

 

Rynki zakładów

Oto kilka szczegółów na temat tego, jakie rodzaje zakładów możesz postawić. Istnieje kilka głównych możliwości wyboru:

 

Each Way

Jest to popularna opcja w zakładach na Royal Ascot. Weź to pod uwagę, jeśli chcesz wiedzieć, jak obstawiać Royal Ascot. Jeśli twój koń wygra lub zajmie miejsce, podwaja twoją stawkę za oba zakłady. Zarówno w tym, jak i w przyszłym roku, jest to wielka szansa na maksymalne wykorzystanie kursów na Royal Ascot.

 

Straight Bet

Zakład straight lub single to zakład, w którym starasz się przewidzieć zwycięzcę. Możesz dokonać wyboru przed wielkim dniem, kiedy kursy Royal Ascot zostaną opublikowane i spróbować uzyskać najlepsze, wartościowe zakłady.

 

Accumulator

Ten rodzaj zakładu ma ogromny potencjał przy tak wielu odbywających się cały czas wyścigach na najwyższym poziomie. Jest to zakład wielokrotny oparty na budowaniu kursów i może okazać się całkiem opłacalny.

 

Tor Ascot

 

Rodzaje zakładów

Istnieje wiele różnych rodzajów ofert zakładów Royal Ascot, w tym oferty rejestracyjne i darmowe zakłady. W tej sekcji zagłębimy się w niektóre z najbardziej popularnych i lukratywnych ofert zakładów na Ascot.

 

Opcje specjalne

Opcje te dotyczą w szczególności zakładów typu Place i Each Way. Ten drugi rodzaj zakładów jest wstępnie ustawiony. Opcje zależą również od liczby koni w wyścigu. Bukmacherzy zazwyczaj zapewniają po trzy miejsca w gonitwie dla dziesięciu koni w Each-Way.

Ta opcja zakładów rozszerza się o dodatkowe numery miejsc, jak można sobie wyobrazić po jej nazwie. Innymi słowy, jeśli Twoje konie skończą na czwartym lub piątym miejscu, nadal możesz wygrać, jeśli postawisz zakład E/W.

 

Upadki

Upadki są częste w Royal Ascot. Oprócz tego, oferty Brought Down i Unseat mogą chronić Twój zakład, jeśli Twój koń upadnie. Warunki tych ofert mogą się różnić. Jednakże zazwyczaj jest tak, że zwrócą Ci pieniądze, jeśli Twój koń upadnie, inny koń go powali lub dżokej zostanie odsunięty w dowolnym momencie wyścigu. Jeśli koń odmówi startu lub nie będzie mógł wyjść z boksu, kolejna promocja podobna do tych wymienionych tutaj może obejmować zwrot pieniędzy. Wiele serwisów sportowych oferuje taką lub podobną opcję. Przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych ofert zakładów w Ascot.

 

Zwiększone szanse

Faworyt może być bardzo nisko wyceniony w wielu wyścigach Royal Ascot. Dość liczne poprzednie oferty zakładów Royal Ascot pokazały, że bukmacherzy są skłonni znacznie podnieść kursy na te konie i to w ramach oferty specjalnej. Może się zdarzyć, że koń wyścigowy wyceniony na 4/5, aby wygrać, może napotkać wzrost kursu do 30/1. Zazwyczaj tylko nowi gracze mogą skorzystać z tych ofert zakładów Royal Ascot. W większości przypadków obowiązuje również stawka maksymalna.

 

Gwarantowane najlepsze kursy

Klienci otrzymują wypłatę po większym kursie początkowym, gdy przyjmują kursy niższe niż kurs początkowy. Na wyścigach irlandzkich i brytyjskich większość firm robi to przez cały rok.

Wydarzenie Ascot

 

Darmowe zakłady

Jeśli wytypujesz zwycięzcę po kursie 3/1, 4/1, 5/1 lub innym zestawie kursów wyświetlanych w ofercie, możesz otrzymać od bukmachera darmowy zakład za tę samą stawkę do wykorzystania później na karcie.

 

Zwrot za drugie miejsce

Jeśli twój koń skończy jako drugi w danej gonitwie, twoje pieniądze mogą zostać zwrócone. Istnieje jednak pewien limit.

 

Opcja non-runner

W wielu wyścigach konnych występują konie, które nie biegną. Niektóre zakłady na Royal Ascot przewidują zwrot pieniędzy, jeśli koń nie wystartuje. Bukmacher określa, jak działają te oferty zakładów Royal Ascot. Oferta ta może sprawdzić się w zakładach akumulacyjnych lub zakładach typu cover. Jeśli postawisz pięciokrotny zakład akumulacyjny, zostanie on unieważniony, jeśli jeden z Twoich wyborów nie będzie zwycięzcą. Jest to bardzo dobra promocja dzięki stopniowi elastyczności. Większość bukmacherów internetowych oferuje taką opcję.

 

Darmowy zakład lub bonus

Niektórzy bukmacherzy włączą bonus do zwrotu lub zapewnią Ci darmowy zakład, jeżeli Twój wybór wygra o co najmniej dwie długości.

 

Zwrot kredytu lub darmowy zakład

Jeśli Twój koń zajmie drugie miejsce po przegranej o długość szyi lub mniej, Twoje pieniądze zostaną zwrócone w formie kredytu lub darmowego zakładu.

 

Mniejszy zwrot lub przegrana o długość szyi

Jeśli Twój koń zajmie drugie miejsce po przegranej o długość szyi lub mniej, Twoje pieniądze zostaną zwrócone w formie kredytu lub darmowego zakładu.

 

Miejsce po faworycie

Bukmacherzy mogą zwrócić Twój zakład do pewnego limitu, jeśli Twój koń zajmie drugie miejsce po faworycie w niektórych wyścigach.

 

Darmowy zakład, jeśli nominowany koń wygra

Otrzymasz darmowy zakład, jeśli Twój koń zakończy wyścig przed koniem wybranym przez bukmachera.

 

Darmowe zakłady, zależne od długości

Bukmacherzy nagradzają klientów darmowymi zakładami w zależności od tego, o ile długości wygrały ich konie. Im więcej długości, tym lepsze darmowe zakłady.

 

Oferty zakładów karcianych

Na koniec możesz otrzymać mniejszy darmowy zakład na wszystkie pozostałe wyścigi, jeśli postawisz określoną kwotę na pierwszy wyścig na karcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie