Kto jest właścicielem Merkur Slots?

UK Casino Merkur Slots jest własnością Gauselmann Group. Grupa ta, ze swoją marką parasolową MERKUR, działa w branży rozrywkowej od ponad 6 dekad. Oferują zakłady sportowe, gry pieniężne, gry slotowe, gry losowe i wiele innych, zarówno online, jak i offline.

Merkur to nowoczesna marka dla różnego rodzaju gier rozrywkowych, w tym losowań nagród i gier losowych. Są profesjonalnym bezpiecznym partnerem do gry, który może przynieść wiele przyjemności wielu osobom.

Gauselmann zaczynał jako jednoosobowa firma, ale obecnie zatrudnia na całym świecie około 14 000 pracowników. Jej światowe obroty przed pandemią wynosiły ponad trzy miliardy euro rocznie.

Gauselmann Group została założona już w 1957 roku. Jej rozwój był naznaczony pasją do innowacyjnych, ekscytujących i wysokiej jakości gier. Od ponad 6 dekad są symbolem radości z gry. Dziś jest to globalna, ale wciąż rodzinna grupa firm. Aspiracje pracowników i działania przedsiębiorców są zbieżne z tą myślą przewodnią.

Gauselmann odnosi globalne sukcesy jako twórca oprogramowania do gier, operator kasyn i miejsc do gry w całej Europie, producent maszyn do gry oraz oferent zakładów sportowych. Co więcej, prowadzą również kasyna na statkach wycieczkowych oraz gry online. Dzięki temu bogata oferta gier jest dostępna zawsze i wszędzie.

 

Segmenty działalności

W ramach grupy funkcjonują dwa segmenty biznesowe: Merkur i Gaming Operations. Pierwsza z nich konsoliduje produkcję, rozwój i sprzedaż gier i slotów w Niemczech i innych krajach oraz sprzedaż i rozwój gier online i rozwiązań dla kasyn online.

Segment ten obejmuje również działalność grupy w zakresie obrotu gotówkowego i biletowego, rozwoju oferty zakładów sportowych oraz rozwoju gier.

Drugi segment odpowiada za krajową i międzynarodową działalność należących do spółki kasyn na statkach wycieczkowych, kasyn lądowych oraz gier. Koordynuje również marketing i działalność kasyn internetowych oraz oferty stacjonarnych i internetowych zakładów sportowych.

 

Zarządzanie

Grupa Gauselmann, założona przez Paula Gauselmanna, od 1 stycznia 2016 roku prowadzona jest pod auspicjami Fundacji Rodziny Gauselmann, aby zagwarantować dalsze istnienie jako grupa przedsiębiorstw dla kolejnych pokoleń.

W ten sposób rodzina Gauselmann położyła podwaliny pod stabilną przyszłość Gauselmann Group i długotrwałą solidność jako pracodawcy i siły napędowej gospodarki. Fundacja Rodzinna jest jedynym udziałowcem czterech linii rodzinnych założyciela i podejmuje wszystkie podstawowe i strategiczne decyzje dotyczące zarządzania, niezbędne do zagwarantowania długoterminowego sukcesu handlowego grupy.

 

Rady doradcze i wykonawcze

Aby pokazać długotrwałe zaangażowanie rodziny Gauselmann w działalność przedsiębiorstwa i regionu, rada doradcza Fundacji Rodziny Gauselmann składa się w większości z członków rodziny. Łączy w ten sposób trzy pokolenia, tworząc spójność, a także przewidywalność. Trzyosobowy zarząd kieruje rodzinną fundacją. Przewodniczącym zarządu jest Paul Gauselmann, a wiceprzewodniczącym Armin Gauselmann. Trzecim członkiem jest Manfred Stoffers.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie