Co to jest snake bet w ruletce?

Nazwa tego zakładu pochodzi od tego, że tworzy on kształt „S” jak wąż, gdy połączysz numery na stole, na który postawiłeś. Ponieważ obejmuje tylko czerwone numery, niektórzy nazywają go „czerwonym wężem”.

Składa się z 12 zakładów prostych (single number). Wzdłuż węża nie znajdziesz żadnych zakładów split. Zazwyczaj każdy zakład ma taką samą jednostkę, więc nie stawia się więcej zakładów na jeden numer węża niż na żaden inny. Na przykład, gracz nie postawiłby 2 jednostek walutowych na straight bet i 5 na inny, ale tylko jedną na każdy z nich.

 

Szanse na wygraną

Poniżej przedstawiamy listę kursów:

Wypłata (pojedynczy numer) 35:1

Wypłata (średnia) 2:1

Prawdopodobieństwo 32,43% (ruletka europejska), 31,58% (ruletka amerykańska)

Łączna liczba liczb 12

Jednostki zakładów 12

Objęte numery 1, 5, 9, 12, 14, 16, 19, 23, 27, 30, 32, 34

 

Gdzie mogę postawić snake bet?

Snake bet jest całkowicie legalny, więc możesz go postawić praktycznie wszędzie. Zazwyczaj będziesz musiał stworzyć go samodzielnie. Nie ma możliwości szybkiego i łatwego postawienia tego zakładu tak jak w przypadku liczb parzystych lub czerwonych.

Niektóre kasyna umożliwiają postawienie snake bet poprzez położenie żetonu na rogu czerwonej 34. Jest to ostatni numer węża. Nie jest to jednak zbyt częste. Jeśli istnieje, protokół jego wykonania lub ogłoszenia będzie różnił się w zależności od kasyna. W razie wątpliwości należy zwrócić się do krupiera.

 

Pochodzenie snake bet

Bukmacherzy i lokale na całym świecie twierdzą, że wymyślili zakład typu „snake”. Jest to nic innego jak seria czerwonych cyfr tworzących zygzak, zaczynających się od cyfry 1, a kończących na cyfrze 34. Najprawdopodobniej zakład ten został postawiony w wielu różnych kasynach i ostatecznie stał się znany jako wąż lub czerwony wąż. Nie można przypisać tego jednemu krajowi czy kasynu.

Zakład ten jest bardzo popularny wśród chińskich graczy ruletki, ponieważ w Chinach kolor czerwony symbolizuje szczęście i pomyślność. Innym powodem jest to, że wąż jest jednym z 12 chińskich zodiaków. Raz na 12 lat odbywa się „Rok Węża”. Nic jednak nie wskazuje na to, że Chińczycy wymyślili zakład, a nawet wymyślili jego nazwę.

 

Plusy i minusy snake bet

Czy snake bet to szczęśliwy zakład? Czy zapewnia ona wyższy procent wygranej lub ma większe prawdopodobieństwo wygranej z innego powodu? Nie. Bukmacherzy mają taką samą szansę na wygraną z tego rodzaju zakładem, jak z każdym z 12 zakładów.. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy postawieniem 12 jednostek w zakładzie typu snake, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo trafienia, w porównaniu do postawienia 12 jednostek w zakładzie typu dozen lub column.

Nie ma też różnicy w marży kasyna. Jest to 2,70% lub 5,26% jeśli grasz w ruletkę z podwójnym zerem.

Ten zakład jest taki sam jak każdy inny zakład w ruletce z punktu widzenia szans na wygraną. Mimo wszystko ma to swoje plusy i minusy.

 

Plusy

Wygląda ciekawie

Może być zabawny i ekscytujący

 

Minusy

Wymaga dużej liczby zakładów

Drogi, chyba że masz duże saldo

Ustawienie zajmuje trochę czasu

W ruletce chodzi o dobrą zabawę, więc obstawiaj w dowolny wzór lub kształt. Jeśli podoba Ci się wygląd zakładu to jak najbardziej. Wąż bez dwóch zdań wygląda naprawdę ciekawie.

 

Czy kasyna online oferują snake bet?

Nie znaleźliśmy informacji na temat konkretnej opcji lub przycisku „snake bet” oferowanego przez jedno, lub więcej kasyn online, ale to nie powinno powstrzymać Cię przed ręcznym umieszczeniem żetonów, aby odtworzyć zakład snake bet. Jest to możliwe przy każdym stole do ruletki online. Jednak konieczność ręcznego umieszczania żetonów w celu stworzenia węża może się nieco znudzić. Lepszym pomysłem może być zarejestrowanie się w kasynie, które oferuje opcję niestandardowych zakładów. Układ zakładów tworzysz tylko raz i zapisujesz go na przyszłość, szybko i łatwo.

Jeśli to nie jest możliwe, funkcja „rebet” może być niesamowitą oszczędnością czasu, chyba że nie masz ochoty na stawianie tego samego zakładu w kółko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie