Różnica między slotami typu tight slots a slotami typu streaky

 

sloty tight, są też sloty loose. Jest to coś innego niż sloty hot i cold. Loose slots to w zasadzie hojne gry. Ich wypłaty są wyższe niż przeciętne, czasem nawet znacznie wyższe. Sloty tight to sloty mniej hojne. Ich wypłaty są niższe od średniej, a czasami nawet znacznie.

Slot tight być tight lub loose według standardów danego kasyna, ale nie w stosunku do slotów w innych kasynach. To właśnie tutaj kluczową rolę odgrywa reklama i marketing. Las Vegas ma bardziej tight sloty niż Reno, jeśli spojrzeć na ogólny raport dotyczący zwrotu z inwestycji. Jednak w poszczególnych kasynach występują różnice, a zwrot z niektórych slotów w Reno jest niższy niż z niektórych w Vegas.

Kiedy ktoś nazywa slot lub kasyno „tight”, ma na myśli ogólną wypłatę, jaką może otrymać. Jednak slot loose może wydawać się tight, jeśli długo nikt na nim nie wygrywa. W tych terminach nie ma nic naukowego ani merytorycznego.

I w ten sposób dochodzimy do pojęcia slotów typu streaky: tych, które mają gorące i zimne okresy. Tight slot w czasie gorącej passy może być niezwykle satysfakcjonujący dla gracza.

Streaky slot to taki, który jest zarówno gorący, jak i zimny. Oczywiście nie w tym samym czasie. Na przemian jest loose i tight, stąd nazwa „streaky” – gorące streaks i zimne streaks.

Aby ustalić, gdzie można znaleźć sloty loose do gry na poziomie kasyna lub rynku, możemy oprzeć się na raportach i innych informacjach. Jednak zrozumienie względności pojęć „loose” i „tight” pomoże Ci znaleźć odpowiedni dla Ciebie slot.

Gorący slot to taki, który wypłaca wiele wygranych w krótkim czasie. Zimny to taki, który nie zapewnia nic w ciągu wielu spinów. Pasma zwycięstw przeplatają się z pasmami porażek. Jedni wygrywają, drudzy przegrywają – i tak to się kręci. Sloty mogą być zimne i loose lub mogą mieć tight i gorące cykle. Znalezienie slotu loose nie jest tak skuteczne jak znalezienie takiego, który jest gorący. To, że jest on zazwyczaj „loose”, nie oznacza, że od razu będziesz miał szczęście.

Sloty wykorzystują generatory liczb losowych, co oznacza, że wynik każdego spinu jest całkowicie losowy. Zatem strata na 10 spinach nie oznacza, że trafisz jackpota w 11. Podobnie, szczęśliwa passa może trwać dłużej, niż myślisz. Passy przegranych i wygranych mogą trwać dowolnie długo. Każdy spin jest całkowicie losowy. Warto o tym wiedzieć, aby nie popełniać błędów i nie tracić pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie