Różnica między ręcznym obrotem, zatrzymaniem spinu i automatycznym spinem na slotach

Jaka jest różnica między ręcznym spinem, zatrzymaniem spinu i automatycznym spinem na slotach? Mając do dyspozycji tak wiele terminów, nic dziwnego, że zadajemy sobie to pytanie. W tym artykule przedstawię definicję każdego z tych pojęć oraz napiszę o zaletach i wadach każdego typu slotów.

Ręczny spin

Ręczny spin polega na tym, że gracz może zdecydować o liczbie linii wypłaty, na których chce grać, a także o cenie, jaką zapłaci za linię. Następnie system oblicza całkowitą stawkę. Gracz klika przycisk spinu dla każdej rozgrywanej gry, stąd określenie „ręczny”.

Niektórzy gracze uważają, że ręczne spiny są przyjemniejsze, ponieważ doświadczenie jest bardziej osobiste. Spiny te pozwalają graczom przyspieszyć proces gry poprzez podliczenie wszystkich wygranych. Niektóre maszyny potrzebują naprawdę dużo czasu, aby policzyć nawet najmniejszą liczbę wygranych. Po ręcznym naciśnięciu przycisku spinu na slocie, wygrana kwota zostanie dodana do Twojego salda w kasynie. Następnie bębny obrócą się ponownie. Automatyczny spin nie oferuje tej opcji. Gracze muszą poczekać na podliczenie wygranych.

Automatyczny spin

W przypadku automatycznego spinu użytkownik wybiera z wyprzedzeniem liczbę spinów do rozegrania i naciska przycisk, aby uruchomić całą sekwencję. W przypadku automatycznych spinów można wybrać limit straty, co nie jest możliwe w przypadku ręcznych spinów. Innymi słowy, użytkownik z góry decyduje, na jaką kwotę może sobie pozwolić i odpowiednio ustala limit. Pomaga to śledzić stan konta i powstrzymuje graczy przed ponoszeniem nadmiernych kosztów. Kolejną zaletą automatycznych spinów jest limit pojedynczej wygranej, jeśli jest dostępny. W tym przypadku automatyczne spiny zatrzymują się po wygraniu określonej kwoty lub kwoty wyższej. Gracz otrzymuje czas i szansę na ponowną ocenę swojej gry i być może przejście do innej gry.

Ostatnią i oczywistą zaletą automatycznych spinów jest wygoda. Nie musisz ciągle naciskać przycisku na telefonie lub klawiaturze/ekranie. Przed rozpoczęciem gry należy ustalić liczbę spinów, która jest wygodna dla gracza, a następnie skupić się na grze.

Który z nich jest lepszy?

Wybór zależy od rodzaju slotu, na który gramy. Gry, które wymagają od graczy osiągnięcia określonego celu, najlepiej nadają się do automatycznej gry. Z drugiej strony, sloty, które dają szansę na trafienie bonusu przy każdym losowym spinie, lepiej nadają się do gry ręcznej. Jeśli chcesz nieco przyspieszyć obroty, najlepszym rozwiązaniem jest zatrzymanie spinów. Wszystko zależy od tego, co jest dla Ciebie najwygodniejsze i jakim typem gracza jesteś. Najlepiej jest przyjrzeć się jak największej liczbie darmowych slotów, jeśli chcesz odkryć styl i podejście, z którym jesteś najszczęśliwszy. Oczywiście, pomocne będzie przeprowadzenie badań nad różnymi grami, aby dowiedzieć się o nich jak najwięcej.

Teraz kilka szczegółów na temat zatrzymania spinów.

Zatrzymanie spinów

Ręczne spiny są czasami dostępne z opcją tzw. zatrzymania obrotu lub szybkiego obrotu. Polega to na ręcznym naciśnięciu przycisku spinu, aby zakręcić bębnami, a następnie ponownym naciśnięciu go zaraz po tym. Gra kończy się, ponieważ bębny zostają zatrzymane. Gracze z dużym doświadczeniem lubią tę funkcję, ponieważ chcą uruchamiać rundy bonusowe slotu tak szybko, jak to możliwe.

Zatrzymanie spinów to jedna z najbardziej innowacyjnych funkcji wprowadzanych przez twórców gier, aby utrzymać zainteresowanie graczy. Zazwyczaj bębny zatrzymują się same po pewnym czasie. Opcja „Zatrzymaj spin” umożliwia ręczne zatrzymanie bębnów. Należy to zrobić zaraz po rozpoczęciu spinów, aby uzyskać więcej z nich w określonym czasie.

Zatrzymanie spinów ma wiele zalet, ale to nie jest jedna z nich. Przeciętnie w slotach online przewaga kasyna wynosi około 95%. W dłuższej perspektywie gracze tracą 5% postawionych pieniędzy. Jest to cena, jaką płacą za przyjemność gry na slotach. Tracą więcej pieniędzy, grając w większą liczbę gier w określonym czasie.

Wielu graczy ceni sobie darmowe spiny i rundy bonusowe. W końcu to właśnie dzięki nim sloty online są tak popularne. Rundy te często oferują większe wypłaty niż runda podstawowa. Użytkownicy chcą szybko dowiedzieć się, czy te rundy zostały uruchomione. Jest to jeden z powodów, dla których często stosują zatrzymanie spinów. Niektórzy nie rozumieją, że rundy darmowych spinów i rundy bonusowe nie są uruchamiane zbyt często, a jeśli już, to przez losową kombinację. Oznacza to, że runda wcale nie musi zostać uruchomiona, jeśli grasz dłużej. W rzeczywistości może to mieć odwrotny skutek – większa liczba spinów może oznaczać utratę wszystkich pieniędzy, nawet bez dotarcia do darmowych spinów lub rundy bonusowej.

W ostatecznym rozrachunku zatrzymanie spinów prowadzi raczej do zmniejszenia niż zwiększenia przyjemności z gry. Sloty online są ekscytujące, ponieważ kręcące się bębny tworzą napięcie. Utrata tego napięcia oznacza utratę samego sensu gry na slotach. W wielu slotach bębny zatrzymują się w pewnej kolejności: pierwszy zatrzymuje się jako pierwszy, a ostatni jako ostatni. Przedłuża to dreszczyk emocji, ponieważ o wejściu do rundy bonusowej lub wypłacie decydują symbole na ostatnim bębnie. Zabawa traci na znaczeniu, gdy używana jest funkcja zatrzymania spinu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.