Minimalny depozyt w Pokerstars

 

Aby grać na Pokerstars, musisz się zarejestrować, pobrać darmowe oprogramowanie na urządzenie mobilne lub komputer i wybrać metodę wpłaty. To, które z nich są dostępne, zależy od Twojej lokalizacji. Minimalny depozyt wynosi $10, chyba że zaznaczono inaczej. Ogólnie rzecz biorąc, możliwe są następujące opcje:

 

Visa

Mastercard

Maestro Card

Lokalny przelew bankowy

Bezpośredni przelew bankowy

Przelew bankowy

Skrill

MuchBetter

NETELLER

Paysafecard

Apple Pay

Wszystkie opcje są bezpieczne i sprawdzone. Jeśli chcesz zasilić swoje konto i rozpocząć grę tak szybko, jak to możliwe, sprawdź funkcję Fast Deposit.  Aby skorzystać z tej funkcji, szukaj odpowiedniego logo obok metody wpłaty w sekcji Cashier. Masz możliwość dokonania '‘Fast Deposit Account’ i gry bezpośrednio z poziomu stołu.

 

Powodem, dla którego ten operator jest tak bezpieczny, jest fakt, że salda kont i fundusze graczy są przechowywane na oddzielnych kontach. Nie są one wykorzystywane do pokrycia kosztów operatora, co nie jest regułą we wszystkich przypadkach. Przodujący europejski bank zarządza tymi wydzielonymi kontami, dzięki czemu operator może przez cały czas wypełniać swoje zobowiązania pieniężne wobec użytkowników. Takie rozwiązanie daje dodatkową pewność, że salda są bezpieczne.

 

Operator pozwala użytkownikom zarządzać ich własnymi budżetami na grę. W ramach tego użytkownicy mogą ustawić własne limity wpłat i wypłat.

 

Wypłata środków jest bardzo szybka i łatwa. Po prostu przejdź do sekcji 'Cashier’ w lobby i wybierz 'Withdraw’. Następnie wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić, naciśnij Enter, a następnie Submit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie