Minimalny depozyt w Partypoker

 

Minimalny depozyt na Partypoker to 10$, więc jeśli zaczynasz przygodę z pokerem, to prawdopodobnie najlepsza opcja dla Ciebie. Jeszcze do niedawna platforma oferowała 100% bonusu w postaci darmowej gotówki, ale teraz już tego nie robi. Teraz mają ofertę na darmowe bonusowe pieniądze turniejowe, aż do 30$, których odblokowanie nie wymaga żadnej gry.

Możesz skorzystać z ich większego bonusu z kodem, który jest skierowany do bardziej doświadczonych graczy. Obejmuje on 100% bonus do kwoty 500 USD. Nie ma to żadnych wad, jeśli planujesz stawiać poważne zakłady poza bonusem lub grać na stronie przez dłuższy czas.

Nie należy lekceważyć bonusu o wartości do 500 USD. Jest też bardzo łatwo dostępny. Po pierwsze, musisz oczywiście zarejestrować się w serwisie Party Poker. Następnie należy wpisać kod bonusowy, który brzmi BTF500. Po wykonaniu tych czynności przejdź do kasy i do sekcji wpłat. Zawiera ona listę metod wpłat dostępnych w zależności od lokalizacji użytkownika.

Wybierz dogodną dla siebie metodę wpłaty i kwotę depozytu. Aby skorzystać z bonusu dla zaawansowanych graczy, każda kwota, którą wpłacisz zostanie podwojona przez Party Poker w 100%, aż do 500 $. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 100, otrzymasz 100. Minimalna kwota wynosi zaledwie 5 dolarów.

Partypoker doda bonus do Twojego konta w całości. Zostanie on dodany w 10 częściach. Gdy zdobędziesz 0,12-krotność wartości bonusu w punktach Party Poker, otrzymasz kolejną częśc. Tak to działa.

Jeśli wpłacisz 100, otrzymasz 10 za każdym razem, gdy zdobędziesz punkty Party Points o wartości 12 USD. Zasadniczo, każda część jest warta 10% bonusu 500$.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie