Minimalny depozyt w Betsafe

Dokonanie depozytu w Betsafe zajmuje tylko kilka minut. Środki trafiają na Twoje konto natychmiast. Co więcej, większość metod płatności nie wiąże się z opłatami, a jeśli jakieś istnieją, są zazwyczaj niskie — zaledwie 2,5% wpłaconej kwoty.

Niektóre metody nie są dostępne w określonych lokalizacjach. Dostępne metody w Twojej lokalizacji można zobaczyć w sekcji wpłat. Minimalna wpłata wynosi 10 dolarów. W zależności od historii transakcji kwota, którą możesz wpłacić, może być objęta pewnymi ograniczeniami. Możesz poprosić wsparcie o zwiększenie limitów, jeśli zechcesz.

Betsafe akceptuje karty Visa, MasterCard oraz niektóre inne karty kredytowe i debetowe. Minimalny depozyt to również 10 dolarów. Nie ma maksymalnej kwoty. Limity wypłat mogą wynosić do 10 tys. dolarów. Wypłaty są realizowane w ciągu dwóch do pięciu dni.

Strona akceptuje również PayPal zarówno dla wypłat jak i depozytów. PayPal kwalifikuje się do wielu ofert, takich jak bonus powitalny. Minimalny depozyt PayPal to 20 $, bez maksimum. Jeśli chodzi o wypłaty, to minimalna kwota wynosi 10, a maksymalna 8000 $. Czasami PayPal nakłada limity na wypłaty. Trwają one zazwyczaj znacznie krócej niż w przypadku płatności kartą kredytową lub debetową, maksymalnie do jednego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie