Kto jest właścicielem Bet365?

Bet365 jest jedną z największych brytyjskich firm bukmacherskich na świecie. Strona z zakładami została oficjalnie uruchomiona w 2000 roku. Za marką stoi Peter Coates i jego córka Denise Coates. Przeczytaj więcej o właścicielach firmy poniżej.

Historia Bet365

Urodzony w Wielkiej Brytanii 13 stycznia 1938 roku, Peter Coates chciał zostać piłkarzem, ale mu się to nie udało. W wieku zaledwie 14 lat zaczął pracować w restauracji, aby pomóc swoim rodzicom. Później został jednym z najlepszych menadżerów w znanej sieci restauracji. Jego kariera rozwijała się dobrze i otworzył firmę cateringową, która dostarczała jedzenie drużynom piłkarskim w Anglii. Ze względu na prawdziwą miłość do sportu, Coatesowi udało się otworzyć kilka stacjonarnych punktów zakładów bukmacherskich. Dziś jest właścicielem angielskiej drużyny Stoke City.

Przypisuje mu się zasługi jako założycielowi marki Bet365, ale tak naprawdę to Denise Coates wniosła największy wkład w istnienie Bet365. To ona zaciągnęła ogromny kredyt bankowy, który zainwestowała w stworzenie internetowej platformy zakładów sportowych i gier kasynowych, którą dziś znamy jako Bet365. Zaczęła w 2000 roku. W ciągu pięciu lat zarobiła tak dużo, że jej ojciec sprzedał swoje stacjonarne punkty bukmacherskie i zainwestował wszystko w zakłady online. Dziś Bet365 jest ulubioną stroną bukmacherską milionów ludzi na całym świecie.

Bet365 obsługuje prawie 200 krajów i przyciągnęło ponad 20 milionów graczy. Wysokie kursy, różnorodne opcje zakładów i doskonała obsługa to jedne z wielu powodów jej popularności.

Bet365 jako sponsor

Sponsorowanie piłki nożnej jest celem numer jeden Bet365. Firma od wielu lat sponsoruje klub piłkarski Stoke City.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie