W jakich krajach dozwolone jest korzystanie z serwisu PokerStars?

Platforma internetowa PokerStars jest znana w wielu rejonach świata. W tym krótkim artykule znajdziesz informacje o krajach, których mieszkańcy mogą rejestrować się w serwisie PokerStars oraz o krajach, które nałożyły na serwis ograniczenia.

Gdzie legalnie działa serwis PokerStars?

Dobra wiadomość dla graczy w Europie jest taka, że platforma pokerowa jest dostępna z wielu krajów Starego Świata. Operator posiada licencje w różnych krajach, w których jego usługi są dozwolone. Oto, gdzie możesz grać na Pokerstars:

Wielka Brytania;

Francja;

Hiszpania;

Rumunia;

Grecja;

Bułgaria;

Dania;

Belgia;

… i wiele więcej.

Jeśli otrzymasz komunikat z systemu, że na witrynę zostały nałożone ograniczenia ze względu na brak licencji, oznacza to, że prawa operatora w tym lub innym kraju zostały zakończone. Na tym etapie jednak nie będziesz miał żadnych problemów, jeśli zalogujesz się z wyżej wymienionych jurysdykcji, gdzie platforma pokerowa jest całkowicie legalna dla graczy.

Które kraje zakazały działalności PokerStars?

Przeprowadziliśmy szczegółową kontrolę krajów, które zakazały korzystania z tej strony. Nie jest ich zbyt wiele, więc poniżej przedstawiamy listę miejsc, w których główna domena witryny została zablokowana dla użytkowników:

 

USA (z wyłączeniem stanu New Jersey);

Hongkong;

Turcja;

Kolumbia;

Egipt;

Nigeria;

Pakistan;

Słowenia;

Australia;

Korea Północna

W przypadku próby wejścia z którejkolwiek z powyższych jurysdykcji nie będziesz mógł zarejestrować się w systemie PokerStars ani dokonać płatności. Nadal nie ma alternatywnego linku, z którego można by skorzystać, a dostęp jest możliwy tylko za pośrednictwem oprogramowania VPN. Jeśli mieszkasz w tych krajach, nie możesz grać na stronie PokerStars.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.