Jaka jest minimalny depozyt w 22bet

 

Większość odwiedzających strony hazardowe poszukuje szybkich i niezawodnych metod płatności. Te akceptowane przez 22bet należą do najbardziej znanych i popularnych metod dokonywania transakcji na całym świecie. Ten krótki artykuł przedstawi Ci najbardziej popularne metody wpłat i wypłat akceptowane przez tego operatora. Należy pamiętać, że zależą one od konkretnego kraju.

 

W większości krajów możesz dokonać wpłaty lub wypłaty z 22Bet poprzez przelew bankowy, Visa, MasterCard, Paysafecard, Skrill, Neteller i ecoPayz. Ani Visa, ani MasterCard nie pobierają opłat. Często umożliwiają one transakcje na bardzo wysokie kwoty. E-portfelesą również popularne, ponieważ zapewniają niemal natychmiastowe transakcje. W przypadku wszystkich tych metod minimalny depozyt wynosi 10 euro. 22bet nie pobiera opłat za przelewy bankowe, ale Twój bank może je pobierać.

 

Jeśli używasz Skrill, musisz zarejestrować ten sam email na platformie hazardowej, którego używasz do obsługi portfela. Musisz mieć zweryfikowane konto przed dokonaniem depozytu.

 

Górny limit dla kart debetowych i kredytowych zależy od karty. Wpłaty dokonywane kartami kredytowymi lub debetowymi Visa i MasterCard są natychmiastowe. Z drugiej strony, proces wypłaty środków trwa do 48 godzin.

 

Operator nie akceptuje systemu PayPal. Istnieją plany włączenia go do metod płatności w przyszłości, ale na razie ten e-portfel nie należy do akceptowanych metod.

 

Żadna z dostępnych metod wypłaty nie wiąże się z opłatami ani innymi obciążeniami. Jeśli wybierzesz przelew bankowy, być może będziesz musiał poczekać cały tydzień, zanim środki pojawią się na Twoim koncie. Dostępne e-portfele są na przeciwnym końcu spektrum, z czasem transakcji maksymalnie do 24 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie