Jak wpłacać i wypłacać pieniądze u bukmachera Bet365

Bet365 jest uważany za wiodącego bukmachera na całym świecie. Wypłacanie i wpłacanie pieniędzy jest tam niezwykle proste, ponieważ operator oferuje różne metody. Przedstawimy kilka sposobów i przeprowadzimy Cię przez proces przelewu pieniędzy na Twoje konto gracza oraz wypłaty, gdy trafisz satysfakcjonujące wygrane na Bet 365.

Wpłaty w Bet 365

Możesz zalogować się na stronę używając swojej nazwy użytkownika i hasła. Następnie kliknij na swój profil w prawym górnym rogu. Zobaczysz rozwijane menu, w którym znajduje się przycisk „Depozyt”. Klikając na niego, otworzysz nowe okno z metodami płatności. Wybierz swoją metodę i wypełnij pola, które się pojawią. Przyjrzyj się dostępnym metodom wpłaty:

Karty bankowe

Skrill

Skrill 1-Tap

Neteller

Paysafecard

EntroPay

Przelew bankowy

Ekspresowy przelew bankowy

Wpłaty dokonane za pośrednictwem Neteller, Paysafecard, Skrill i Skrill 1- Tap nie zapewnią Ci powitalnego bonusu. Dlatego lepiej jest wybrać opcję kart bankowych (kredytowych lub debetowych), jeśli zamierzasz zebrać ten bonus ze strony internetowej. Kilka krajów ograniczyło wpłaty kartą kredytową. Ma to na celu ochronę przed problemami z hazardem.

Wiele osób gra dziś pieniędzmi, na których utratę nie może sobie pozwolić i kończy w tarapatach. Jest wiele instytucji, które profesjonalnie zajmują się osobami z problemami hazardowymi i zapewniają wgląd i wsparcie psychologiczne podczas odstawiania gier hazardowych. Jeśli uważasz, że jesteś uzależniony, spróbuj skontaktować się z nami – może to nie być z zamiarem zaprzestania zakładów. Może chodzić o to, aby uniknąć nierozsądnego obstawiania i wyrzucania pieniędzy w błoto. Obstawianie może być zabawą i może być opłacalne tylko wtedy, gdy podchodzisz do tego z zimną krwią. Cóż, myślę, że daleko zaszliśmy z tym temat… wróćmy do metod wypłaty i wpłaty Bet365.

Wypłaty w Bet 365

Upewnij się, że zweryfikowałeś swoją tożsamość, aby wypłaty na stronie były dostępne. Oznacza to przede wszystkim przesłanie do bukmachera zeskanowanego dokumentu tożsamości. Bet365 akceptuje paszport międzynarodowy, prawo jazdy lub dowód osobisty. Wyciągi bankowe i rachunki za media nie są akceptowane jako dokument tożsamości. Mogą one być dowodem adresu, ale nie dowodem tożsamości. Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu weryfikacji będziesz mógł wypłacić swoje wygrane. Oto dostępne metody wypłaty wygranych:

Karty bankowe

Neteller

Skrill

Entropay

Paysafecard

Przelew bankowy

Aby mieć dostęp do pieniędzy, powinieneś przejść do swojego osobistego profilu i wybrać opcję „Wypłać” z rozwijanego menu. Następnie użyj jednej z metod opisanych powyżej, aby otrzymać prawdziwą gotówkę. 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.