Jak obstawiać zakłady na liczbę rzutów rożnych

W przeszłości zakłady piłkarskie nie były tak rozwinięte i nie oferowały takich możliwości, jak obecnie. Dzisiaj gracze mogą obstawiać nie tylko zwycięzcę meczu lub remis, ale także strzelca bramki, handicap, wynik po połowie, dokładny wynik, zakłady na liczbę rzutów rożnych i wiele innych. W tym artykule przyjrzymy się zakładom na liczbę rzutów rożnych, ponieważ jest to jeden z częściej wybieranych typów zakładów na stronach bukmacherów online.

Czym są zakłady na liczbę rzutów rożnych?

Bukmacherzy pozwalają na obstawianie liczby rzutów rożnych za pomocą opcji poniżej / powyżej. Innymi słowy, zobaczysz tabelę, w której musisz wskazać, czy w meczu będzie mniej niż N liczby rzutów rożnych, czy więcej niż N liczby rzutów rożnych. Dla każdej wartości obowiązują określone kursy. Są one obliczane w zależności od Twojego zakładu. Poniżej znajduje się więcej informacji na temat zakładów na rzuty rożne:

Liczba rzutów rożnych – jest to standardowy zakład, w którym określasz „poniżej” lub „powyżej” określonej liczby rzutów rożnych w meczu;

Rzuty rożne w pierwszej połowie – ponownie typujesz liczbę rzutów rożnych, ale tylko w pierwszej połowie meczu piłkarskiego;

Rzuty rożne dla danej drużyny – ta opcja pozwala obstawiać, która drużyna będzie miała więcej rzutów rożnych. Kursy w tym przypadku są bardzo dobre;

Więcej rzutów rożnych – wybierasz czy będzie więcej rzutów rożnych dla gospodarzy, równa liczba, czy więcej rzutów rożnych dla drużyny gości;

Czym są zakłady na liczbę rzutów rożnych?

Jakie są kursy na zakłady na liczbę rzutów rożnych?

Nie ma wątpliwości, że kursy na ten typ zakładów są wysokie, więc jeśli jesteś dobry w przewidywaniu pojedynczych wydarzeń w meczu, możesz spróbować szczęścia. Co więcej, różne opcje dają jeszcze wyższe kursy. Na przykład, jeśli uda Ci się odgadnąć przybliżoną liczbę rzutów rożnych przyznanych jednej z drużyn, otrzymasz bardzo wysokie kursy, a co za tym idzie, wyższą nagrodę pieniężną.

Oczywiście, możesz połączyć zakłady na rzuty rożne z innymi opcjami dostępnymi na stronie bukmachera. Kursy wzrosną, a Twoja wygrana będzie znacznie większa. Pamiętaj jednak, że istnieje ryzyko przegranej, więc spróbuj najpierw zagrać mniejszymi kwotami, aby sprawdzić, czy masz szczęście.

Strategie zakładów na liczbę rzutów rożnych

Na tym etapie, nie ma 100% skutecznej strategii dla zakładów na liczbę rzutów rożnych, która przyniesie Ci pewny zysk. Możesz jednak rozważyć kilka opcji, które zwiększą Twoje szanse na wygraną. Na przykład, dobrze jest poszukać statystyk dotyczących meczów pomiędzy drużynami i sprawdzić częstotliwość wykonywania rzutów rożnych w meczach. Wiadomo, że każdy mecz jest inny, ale przynajmniej będziesz miał bazę, na której możesz się oprzeć.

Kolejnym pomysłem, który możemy Ci podsunąć jest zapoznanie się z taktyką drużyn, obserwując czynniki gry u siebie i na wyjeździe. Przyjmuje się, że silne drużyny grają bardziej agresywnie na swojej murawie, a napastnicy są bardziej aktywni. To z kolei wiąże się z większą liczbą rzutów rożnych. Na tej podstawie można obstawiać liczbę rzutów rożnych dla danej drużyny. Musisz znać drużynę i sposób jej gry.

To tylko kilka sugestii, które przychodzą na myśl na tym etapie. Bardzo ważne jest, aby znać mistrzostwa i turnieje, sposoby gry drużyn, intencje trenerów i inne czynniki. W ten sposób będziesz miał większe szanse na odgadnięcie liczby rzutów rożnych. Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny i życzymy Ci wielu udanych i zyskownych zakładów. Ciesz się grą i obstawiaj z umiarem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.