Jak obstawiać azjatyckie zakłady na liczbę rzutów rożnych

Wielu bukmacherów online umożliwia obecnie obstawianie rzutów rożnych, co sprawia, że zakłady piłkarskie dla graczy stają się zabawną i potencjalnie dochodową przygodą. Istnieje wiele rodzajów zakładów na rzuty rożne, ale my skupimy się na jednej mało znanej opcji: azjatyckie zakłady na rzuty rożne. Dzięki nim masz kilka szans na osiągnięcie zysku. Nie będziemy jednak tracić więcej czasu na wprowadzenie. Przejdźmy do szczegółów – po to właśnie przyszedłeś.

Rodzaje azjatyckich zakładów na liczbę rzutów rożnych

Wiesz już, że możesz obstawiać zakłady na liczbę rzutów rożnych. Teraz porozmawiamy o najbardziej popularnych azjatyckich zakładach na rzuty rożne. Nie ma ich wiele, ale jeśli trafnie wytypujesz, masz duże szanse na zarobienie sporej sumy pieniędzy. Poniżej przyjrzymy się wszystkim opcjom takich zakładów i jak je obstawiać:

Azjatyckie rzuty rożne w pierwszej połowie – możesz postawić na liczbę rzutów rożnych, poniżej lub powyżej określonej. Na przykład, jeśli wybierzesz opcję powyżej 9,5, to liczba rzutów rożnych w połowie meczu musi wynosić 10 lub więcej. Jedyną różnicą w stosunku do standardowego zakładu na liczbę rzutów rożnych jest to, że kursy na azjatyckie rzuty rożne są znacznie wyższe;

Azjatycki zakład na całkowitą liczbę rzutów rożnych – tutaj należy zachować ostrożność. Jeśli postawisz na ponad 9 rzutów rożnych w meczu, a będzie ich dokładnie dziewięć, to przegrasz zakład. Ten zakład jest podobny do powyższego, ale bardzo często gracze są zdezorientowani i myślą, że jeśli odgadną dziewięć rzutów rożnych, to wygrają. Niestety tak nie jest, ponieważ liczba ta musi być większa niż 9 rzutów rożnych, aby wygrać zakład;

Azjatycki zakład na rzuty rożne z handicapem – tutaj jedna z drużyn otrzymuje prowadzenie, a Ty możesz obstawić, czy osiągnie je zgodnie z przewidywaniami bukmachera. Zakład ten działa podobnie jak zakład ze standardowym azjatyckim handicapem na zwycięstwo w meczu.

Którzy bukmacherzy oferują azjatyckie zakłady na liczbę rzutów rożnych?

Azjatyckie zakłady na rzuty rożne nie znajdują w portfolio bukmacherów takich jak Efbet, Winbet czy Palms Bet, ale można je znaleźć w Bet365 i Bwin, a także na wielu innych stronach bukmacherskich nie tylko w Europie, ale i na całym świecie, w tym 22bet, Megapari, 1xBet, Melbet i wielu innych. Azjatyckie zakłady na rzuty rożne nie różnią się zbytnio od standardowych zakładów na rzuty rożne, ale mają wyższe kursy, ponieważ są bardziej skomplikowane. Mamy nadzieję, że udało nam się pomóc Ci tym artykułem. Życzymy Ci dużo szczęścia w zakładach u bukmacherów online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie