Ile wynosi minimalny depozyt w 1xbet?

 

Jest to platforma z jednym z najniższych minimalnych depozytów, zaczynających się już od 1 €. Może on różnić się w zależności od metody płatności. Platforma akceptuje karty debetowe i kredytowe, Visa i Mastercard. Dostępnych jest wiele metod płatności. Neteller, Skrill i EcoPayz to inne popularne opcje. Paysafecard jest kolejną. Platforma akceptuje również Sofort i Giropay. Jeśli szybkość jest dla Ciebie najważniejsza, e-portfel jest znacznie lepszy niż karty.

 

Platforma akceptuje przelewy bankowe, a nawet czeki do dokonywania wpłat. Metody te przeznaczone są tylko dla użytkowników cierpliwych. Nie obsługują one wypłat, więc musisz użyć kart lub e-portfela do ich realizacji.

 

Co dziwne, 1xbet nie akceptuje PayPal. Mówi się, że PayPal nie będzie z nimi współpracował, ale nie zostało to zweryfikowane. Przy tak wielu innych e-portfelach do wyboru, prawdopodobnie nie będziesz tęsknić za PayPalem. Z drugiej strony, jeśli jest to Twój jedyny e-portfel, wtedy będziesz musiał wybrać spośród kart lub przelewów.

 

Visa i Mastercard nie są jedynymi akceptowanymi kartami. Operator akceptuje karty Diners Club, American Express i wiele innych. Wielu operatorów gier hazardowych akceptuje tylko Visę i MC, więc nie jest to standard. Strona akceptuje niektóre karty tylko wtedy, gdy ich posiadacz mieszka w określonym kraju. Innymi słowy, nie wszystkie karty są akceptowane wszędzie.

 

Dużym plusem 1xBet jest szybkość przetwarzania wypłat. Po zainicjowaniu wypłaty nie będziesz musiał długo czekać. Czasami są one przetwarzane w ciągu kilku minut. Ogólnie rzecz biorąc, szybkość jest porównywalna do tej oferowanej przez William Hill, Betway i innych renomowanych operatorów. Oczywiście, zależy to również od metody płatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie