Ile wynosi minimalna kwota depozytu w Betvictor?

Minimalny depozyt w BetVictor to tylko 5 £, jeśli używasz Skrill lub karty debetowej. Strona zakładów jest świetna, jeśli chodzi o nawigację i dostępność, ale wpłaty kartą debetową nie są możliwe przez aplikację. Większość metod wpłaty jest bezpłatna. Ten krótki artykuł przedstawi Ci BetVictor i wszystkie istotne informacje o depozytach i dolnych limitach w zależności od metody płatności.

Możesz zasilić swoje konto i stawiać zakłady za pomocą karty debetowej (Visa i Maestro), Neteller, Skrill, PayPal, Paysafecard, Entropay oraz przelewu bankowego. Wszystkie te metody są realizowane natychmiast, a konto jest zasilane od razu, z wyjątkiem przelewu bankowego, który trwa od dwóch do dziesięciu dni roboczych. BetVictor dopuszcza różne opcje kart debetowych, między innymi Delta, Electron, Solo i Switch.

Według strony internetowej Paysafecard i Entropay to metody przelewów bankowych, a nie e-portfele takie jak Neteller czy Skrill.

Minimalny depozyt wynosi £10 dla metod takich jak Neteller, PayPal, Paysafecard i Entropay. Marka umożliwia użytkownikom zasilanie konta za pomocą międzynarodowego przelewu bankowego.

Jeśli wybierzesz przelew bankowy, minimalna kwota wynosi 25 funtów. Maksymalne kwoty wpłat różnią się także w zależności od metody płatności. Wynosi ona 20 000 funtów w przypadku kart debetowych, 25 000 funtów w przypadku Skrill i 20 000 funtów, jeśli wybierzesz Entropay. Górne limity są znacznie niższe w przypadku Paypal (5 500 funtów) i tylko 2 000 w przypadku Paysafecard. Limit ten wzrasta do 100 000 funtów, jeśli korzystasz z przelewu bankowego.

BetVictor oferuje również BACS jako opcję płatności dla klientów w Wielkiej Brytanii. Procedura dokonywania wpłaty na konto Betvictor jest standardowa. Przejdź do zakładki My Account w witrynie, aby znaleźć sekcję Deposits. Na wszystkich stronach bukmacherskich sekcja ta nosi nazwę Banking, Deposits lub Funding.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.