Czat na żywo William Hill

 

Na stronie internetowej kasyna wszystkie pytania klientów dotyczące korzystania z platformy mobilnej lub online kierowane są do zespołu obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo. Alternatywnie możesz odwiedzić centrum pomocy. Otrzymujesz link, na który musisz kliknąć. Zostaniesz wtedy przeniesiony na stronę Centrum Pomocy. Poniżej tego linku znajduje się kolejny dla zapytań dotyczących sklepu lub urządzeń telefonicznych, z kolejnym linkiem do kliknięcia, który jednak ponownie przeniesie Cię na stronę Centrum Pomocy.

 

Po wejściu na stronę pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, jest lista FAQ. Jeśli znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, nie będziesz musiał kontaktować się z czatem na żywo. Pierwsze pytanie na liście to „z jakich opcji wpłat i wypłat mogę korzystać”. Zanim przejdziemy do odpowiedzi i innych pytań, oto co ludzie mieli do powiedzenia o czacie na żywo William Hill w serwisie Trustpilot.

 

„Przyzwoita obsługa, gdy potrzeba jakiegokolwiek zakładu lub pojawia się problem. Pomagają szybko i nie miałem żadnych problemów podczas rozmowy z nimi na czacie na żywo.”

 

„Doskonałe kursy, przyzwoite stawki i zawsze wypłacają uczciwie. Świetna pomoc przez Twitter. Niestety czat na żywo jest poniżej tych standardów”

 

„Szczerze mówiąc, obsługa klienta, którą oferuje firma tej wielkości, to kompletny żart. Przedstawiciele czatu na żywo są słabo wyszkoleni.”

 

Teraz przejdźmy do metod płatności. Należą do nich karty debetowe, e-portfele, karty kredytowe (chyba że jesteś w Wielkiej Brytanii, wtedy jest to niedozwolone), Apple Pay, bankowość internetowa, przelewy bankowe, a nawet bony pieniężne i karty przedpłacone. Kasyno poleca karty debetowe jako prosty i bezpieczny sposób na zasilenie swojego konta. Minimalny depozyt kartą debetową wynosi £5. 14 kwietnia 2020 roku rząd Wielkiej Brytanii zakazał płatności kartami kredytowymi w kasynach. Jeśli grasz z innego kraju, możesz użyć karty kredytowej, aby zasilić swoje konto w William Hill. Minimalny depozyt to ponownie £5.

 

Inne częste pytania zadawane przez użytkowników William Hill:

 

Zapomniałem danych do logowania, co mam zrobić?

Jak mogę sprawdzić, czy mój darmowy zakład został dodany do mojego konta?

Chcę wypłacić moją wygraną, dlaczego poproszono mnie o dokumenty?

Jak mogę zweryfikować swoje konto?

Dlaczego nie mogę zrealizować mojego zakładu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.