Czat na żywo w Paddy Power

Paddy Power oferuje czat na żywo, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu wszelkich problemów, takich jak wpłata, wypłata, płatności i pytania o metody płatności, darmowe promocje i zakłady oraz problemy z rejestracją i dostępem.

Aby uzyskać dostęp do czatu na żywo, przejdź do prawego dolnego rogu strony głównej i wybierz kategorię. Główne kategorie to:

Zapomniałem hasła lub nazwy użytkownika

Proces weryfikacji tożsamości (KYC) w Paddy Power

Wyścigi konne – Objaśnienie najlepszych kursów gwarantowanych

Piłka nożna – strzały celne – definicje Opta

Wyścigi konne – Wyścigi przyszłości

Jest też kilka dodatkowych:

Promocje i nagrody

Weryfikacja konta

Gaming

Logowanie i rejestracja

Odpowiedzialny hazard

Wpłaty i wypłaty

Sport

Inne

Jeśli żadna z tych opcji nie dotyczy Twojego problemu, kliknij przycisk „Wyślij wiadomość” u dołu strony. Masz dwie możliwości: zalogować się lub kontynuować jako gość. Jeśli chcesz się zalogować, zostaniesz przeniesiony na stronę pomocy technicznej. Jako gość otworzy się okienko pop-up i pojawi się komunikat o konieczności podania jak największej liczby szczegółów, aby można było udzielić jak najlepszej pomocy. Czat na żywo wydaje się działać bez żadnych problemów.

Dostępna jest również opcja Zapytaj Paddy Power na Twitterze. Może nie jest tak pomocna jak czat na żywo, ale nadal działa i może Ci się przydać. Czat na Twitterze jest dostępny codziennie od godz. 8.00 do północy. Czat na żywo na stronie pomocy technicznej jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Obecnie trwa również rekrutacja na czat na żywo – dostępnych jest 14 stanowisk dla pracowników pomocy technicznej posługujących się różnymi językami. Paddy Power dostarcza szczegółowych informacji na temat procesu zatrudniania i swojej firmy. W szczególności chodzi o informacje dotyczące obsługi klienta:

Według operatora, rocznie otrzymuje on około 2,8 miliona zgłoszeń do pomocy technicznej. Dbają o zapewnienie im jak najlepszej obsługi, niezależnie od kanału kontaktu, z którego korzystają: e-mail, telefon, czat na żywo, Twitter itp. Operator twierdzi, że zdobył nawet nagrody za doskonałą obsługę klienta i doświadczenie. Zachęcamy do złożenia aplikacji do pracy w tej firmie, ponieważ wykorzystuje ona najnowocześniejsze technologie i oferuje doskonałe szkolenia. Paddy Power jest również globalną spółką należącą do indeksu FTSE 100.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie