Czat na żywo Skybet

 

Jeśli wprowadzisz zapytanie dotyczące czatu na żywo w Skybet, zostaniesz przeniesiony do listy popularnych tematów, wśród których znajdują się takie zagadnienia, jak sezon piłkarski 2021/22, wyścigi konne, moje konto, nowy użytkownik, oferty i promocje oraz zapytania dotyczące bankowości. W momencie pisania tego artykułu, w trendach były takie tematy jak: Wypłata gotówki, Znajdowanie otwartych i rozliczonych zakładów oraz Informacje o darmowych zakładach. Miały one wiele milionów odsłon. Jeśli nie wybierzesz żadnej z tych opcji, zobaczysz napis „Potrzebujesz pomocy?” i przycisk „Skontaktuj się z nami”. Kliknij przycisk.

Następnie pojawi się pytanie, w jakiej sprawie chcesz się skontaktować z kasynem, oraz prośba o wpisanie zapytania. Załóżmy, że jest to coś bardzo ogólnego, np. „konto”. Jeśli wpiszesz „konto”, pojawią się następujące opcje wyboru:

„Potrzebujesz odzyskać swój identyfikator użytkownika lub kod PIN?”.

Zostaniesz poinformowany, że musisz najpierw odzyskać swój identyfikator, jeśli zapomniałeś zarówno jego, jak i kodu PIN. Poniżej znajdziesz link, który należy kliknąć. Pozwoli Ci on odzyskać ID i PIN. Wszystkie wiadomości e-mail otrzymywane od Skybet będą zawierały Twój identyfikator użytkownika.

Należy przejść procedurę „rozszerzonego” odzyskiwania identyfikatora użytkownika. Kodem pocztowym będzie kod użyty podczas rejestracji konta. Może się jednak okazać, że adres e-mail jest starszy, niż ten, którego użyto podczas zakładania konta. Jeśli zapomniałeś kodu PIN, Skybet udostepni link, który możesz kliknąć, aby odzyskać lub zmienić PIN.

Niezależnie od tego, z jakim problemem masz do czynienia, informacje na stronie pomocy technicznej niekoniecznie będą stanowić odpowiedź. Znajdziesz tam też przycisk z napisem „Nadal potrzebujesz pomocy?”. Po kliknięciu tego przycisku zostaniesz przeniesiony na stronę z czatem na żywo oraz kilkoma innymi opcjami pomocy, takimi jak wiadomości i poczta e-mail.

Kliknij czat na żywo. Zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz kategorii pytania. Kategorie obejmują logowanie, weryfikację, wpłaty i wypłaty oraz wiele innych. System powiadomi Cię o Twoim miejscu w kolejce i najprawdopodobniej poprosi Cię o poczekanie.

W dniu 21 kwietnia br. firma Skynet zamieściła w swojej sekcji Dane kontaktowe do spraw skarg:

„Obecnie jako metody kontaktu obsługujemy tylko czat na żywo i wiadomości e-mail”. Dodają, że każdy, kto chce uzyskać więcej informacji na temat usług świadczonych w czasie pandemii, może kliknąć link do strony pomocy technicznej, na której znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań (FAQ). Adres e-mail, na który przyjmowane są zgłoszenia dotyczące pomocy technicznej i skargi, to complaints@skybettingandgaming.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.