Czat na żywo Parimatch

Parimatch to popularny operator kasyn i zakładów sportowych z siedzibą w Indiach, który oferuje wszystkie rodzaje gier, najważniejsze wydarzenia sportowe, pokera, gry z krupierami na żywo i inne opcje zakładów. Mówi się, że ich aplikacja jest wysokiej jakości i przenosi „mobilne zakłady bukmacherskie na wyższy poziom”. Wygląda ona jak witryna stacjonarna i jest zgodna ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, o ile mają one wersję 4.0.3 lub wyższą.

Parimatch oferuje transmisje na żywo z dostępem do spektakularnych meczów i walk na całym świecie, nadawanych w czasie rzeczywistym. Obejmuje to wydarzenia ze świata UFC, tenisa, piłki nożnej, krykieta i innych. Statystyki są również dostępne w czasie rzeczywistym. Możesz wybrać tę opcję, jeśli wybrany przez Ciebie mecz nie jest transmitowany strumieniowo.

Mówi się, że Parimatch oferuje opcję wcześniejszej wypłaty gotówki. Jest to jeden z niewielu bukmacherów, którzy tak robią. Oznacza to, że nie musisz czekać na zakończenie wydarzenia; możesz wycofać swój zakład, zanim ono nastąpi. Jeśli szanse nie są korzystne, służy to jako ubezpieczenie.

Parimatch to aplikacja zawierająca ponad 100 gier stołowych. Co więcej, odbywają się tu imprezy dostosowane do każdego gustu.

Czat na żywo jest dostępny na stronie pomocy technicznej. Aby uzyskać do nich dostęp, należy się zalogować. Można też zadzwonić pod numer +38 093 396 84 94 (WhatsApp). Obsługa klienta Parimatch jest również dostępna za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem support@parimatch.in. Operator dołoży wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Pracownicy obsługi klienta posługują się językiem angielskim i hindi.

Trustpilot twierdzi, że Parimatch jest bardzo wiarygodny i bezpieczny. To „zdecydowanie nie jest strona oszustów”, oferująca wiele różnych rodzajów gier i sportów. Nieco zaskakujące jest to, że większość komentarzy (62%) na temat witryny w serwisie Trustpilot jest bardzo negatywna i ogólnie ocenia ją jako złą. Oto typowy przykład sprzed 5 dni:

„Nie wierzcie w pozytywne opinie tutaj, parimatch używaja fałszywych nazw, są oni po prostu gangsterami i w zasadzie kradną od was pieniądze, zamykając wasze konto i nie wypłacając wygranych. Są one przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez pewne organy. Proszę dołączyć do innej strony z zakładami, są po prostu hańbą.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.