Czat na żywo Ladbrokes

 

Nie ma żadnych negatywnych opinii na temat tej platformy i jej czatu na żywo online. Według strony internetowej, ich zespół obsługi klienta „szczyci się tym, że zajmuje się problemami graczy w jak najszybszy sposób, a to zadanie zostało jeszcze bardziej ułatwione dzięki naszemu nowemu czatowi na żywo.” Możesz skontaktować się z pracownikiem pomocy technicznej 24/7, a on postara się odpowiedzieć na Twoje pytanie tak szybko, jak to możliwe.

 

Platforma posiada instrukcje krok po kroku, jak korzystać z ich modułu czatu na żywo, wraz ze zrzutami ekranu, aby poprowadzić użytkowników. Po pierwsze, musisz przejść do sekcji Contact Us na stronie internetowej. Znajduje się ona w prawym górnym rogu strony głównej. Możesz też kliknąć link Contact Us na dole strony głównej.

 

Następnie należy wybrać opcję „Live Chat”. Można ją znaleźć w środku strony Contact Us. Teraz wystarczy wpisać swoje pytanie i czekać na szybką odpowiedź od pracownika pomocy technicznej. Możesz kontynuować rozmowę, aż wszystko stanie się dla Ciebie jasne. Jeśli masz inne pytanie, możesz wrócić na tę samą stronę czatu.

 

Numery Obsługi Klienta to 1300 523 276 i +61 7 3184 9343. Aby skontaktować się z działającą 24/7 linią, zadzwoń pod numer 1800 523 276 lub +61 7 3350 0781.

 

W Wielkiej Brytanii działa firma Resolver, która pomaga ludziom w wysyłaniu skarg do Ladbrokes. Ta opcja jest dostępna, jeśli nie możesz skontaktować się z nikim w Ladbrokes. Firma twierdzi, że ich usługi są bezpłatne. Resolver nie jest ani wspierany, ani powiązany z kasynem. Przedstawiają się jako niezależne narzędzie do rozwiązywania problemów.

 

Najczęstszym pytaniem kierowanym do Ladbrokes jest pytanie o to, jak postawić zakład. Według zespołu wsparcia jest to bardzo proste. Ponownie, wyjaśniają, jak to zrobić w kilku nieskomplikowanych krokach. Przejdź do rynku, na który chcesz postawić zakład i wybierz kurs. Dodadzą oni Twój wybór do kuponu zakładu. Teraz wprowadź swoją stawkę i kliknij Place bet. Przed potwierdzeniem zakładu, sprawdź kursy, stawkę i wybór, aby upewnić się, że są one dokładnie takie, jak wybrałeś. Jeśli nie są, przejdź do X na górze, aby dokonać edycji. Na koniec przejdź do zakładki „Confirm bet”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie