Czat na żywo Bwin

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy wsparcia Bwin, zostaniesz przeniesiony na stronę kontaktową. Tam zostaniesz poinformowany, że jeśli chcesz postawić u nich zakład, powinieneś wejść na stronę https://sports.bwin.com/en/sports. Jeśli masz pytania dotyczące zakładów na żywo, zakładów mobilnych lub zakładów online, możesz kliknąć kolejny link.

 

Gdy to zrobisz, zostaniesz przeniesiony do ich portalu mobilnego, gdzie zobaczysz listę popularnych artykułów. Należą do nich:

 

Kiedy otrzymam swoją wypłatę?

Zapomniałem hasła

Gdzie mogę zobaczyć moje aktualne bonusy i postępy w obstawianiu?

Jak mogę zweryfikować konto?

Jeśli któryś z nich dotyczy Twojego zapytania, kliknij link. Nie jest to artykuł, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą czytać. Zamiast tego, Bwin okazał się na tyle pomocny, że zamieścił poniżej filmy z krótkimi objaśnieniami tekstowymi. Jeśli klikniesz „jak mogę zweryfikować konto”, zostaniesz przeprowadzony przez proces krok po kroku i otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Dodatkowo zobaczysz listę pytań związanych z procesem weryfikacji.

 

Jeśli jednak żaden z tych tematów nie dotyczy Twojej sytuacji, pod listą artykułów znajdziesz listę kategorii. Są to:

 

Kasyno

Promocje i bonusy

Wypłata środków

Dane i weryfikacja konta

Rejestracja

Dostęp do konta

Sporty

Licencja i Warunki Umowy

Poker

Depozyty

Brak możliwości gry

Kliknij to, co dotyczy Twojego pytania. Zostaniesz przeniesiony do listy najczęściej zadawanych pytań. To przeniesie Cię z powrotem do odpowiedniego tematu artykułu z filmami i krótkim tekstem pod każdym z nich. Tak więc w zasadzie lista popularnych artykułów i lista kategorii prowadzą do tego samego miejsca. Z tego wynika, że jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi z listy artykułów, to nie otrzymasz jej z listy kategorii.

 

Dobra wiadomość jest taka, że pod tekstem znajduje się przycisk „potrzebujesz więcej pomocy?”. Kliknij ten przycisk, jeśli nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu lub odpowiedzi na swoje zapytanie. Gdy to zrobisz, zostaniesz przeniesiony do następującej listy opcji kontaktowych:

 

Bezpieczna prywatna wiadomość za pomocą Facebook Messenger. Serwis 24/7 – średni czas odpowiedzi: 5 min.

Bezpieczna prywatna wiadomość na Twitterze. Serwis 24/7 – średni czas odpowiedzi: 5 min.

Czat na żywo 24/7

E-mail

Po kliknięciu czat na żywo pojawi się okno z napisem WELCOME TO LIVE CHAT. Okno informuje Cię, że zespół zakładów sportowych jest online i gotowy do odpowiedzi na Twoje pytanie. Zanim to zrobią, musisz podać swoje imię i adres e-mail.

 

To wszystko. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.