Czat na żywo w 22bet

Dostęp do czatu na żywo 22Bet można uzyskać między innymi poprzez ten link https://22bet.com.sn/en/help/contacts. Po jego otwarciu pojawi się adres e-mail do obsługi klienta, czyli support@22bet.com.sn. Numer telefonu to +221 338200879. W prawym dolnym rogu zobaczysz też pole tekstowe. Po jego kliknięciu otworzy się okno. To właśnie czat na żywo. Język wydaje się nieco arbitralny, jeśli chodzi o wybór. My połączyliśmy się po francusku.

Zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Nie muszą to być Twoje prawdziwe dane, ani nawet istniejący e-mail. Następnie zostaniesz połączony z przedstawicielem obsługi klienta. Nie będziesz musiał czekać dłużej niż sekundę.

To prowadzi nas do wniosku, że czat na żywo jest szybki i pomocny. Jeśli Twój problem jest pilny, to jest to idealny sposób. Jeśli nie, jest tam też formularz, który możesz wypełnić. Jeśli wybierzesz drugą opcję, otrzymasz odpowiedź od zespołu obsługi klienta w ciągu 24 godzin.

Formularz jest dość standardowy. Wybierasz kategorię swojego zapytania lub problemu. Opcje to wpłaty i wypłaty, opinie, bonusy, zakłady, gra, gry na żywo, błędy i kilka innych. Następnie wpisujesz e-mail, imię i nazwisko oraz wiadomość i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

22Bet posiada również dość szczegółową sekcję FAQ, do której powinieneś zajrzeć, zanim do nich zadzwonisz lub napiszesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie