Co oznacza w zakładach bukmacherskich pojęcie „goal line bet”?

 

Zakład typu „goal line” koncentruje się na liczbie zdobytych punktów / bramek w meczu. Jest to inna linia niż rzeczywista linia bramkowa. W zakładach bukmacherskich pojęcie „linii” odnosi się do podziału dwóch przeciwstawnych wyborów. Linia przebiega między wynikami „Tak” i „Nie”.

Jeśli spotkasz się z określeniem „over one goal line”, oznacza to, że w meczu zostaną strzelone co najmniej dwie bramki. Ten szczególny rynek nie jest zbyt popularny wśród graczy, ponieważ zysk z zakładu jest raczej niewielki. Aby mieć szansę na znaczne zyski, wszystko, co jest mniejsze niż „więcej niż pięć” lub „mniej niż pięć”, jest niezadowalające.

Co się stanie, jeśli zostanie strzelonych dokładnie pięć bramek, np. jeśli mecz zakończy się wynikiem 4:1? Dlatego zakłady typu goal line koncentrują się na tym, czy padnie więcej, czy mniej niż 2,5 lub 3,5 bramki. Zawsze będzie mniej lub więcej niż ta suma, ponieważ nie może być czegoś takiego jak połowa bramki.

Rzadko spotyka się przykład zakładu typu goal line na „więcej/mniej” niż cokolwiek powyżej 3,5, ponieważ według statystyk w większości meczów padają maksymalnie trzy bramki. Oczywiście nie oznacza to, że nie można stawiać zakładów w ten sposób. Najlepiej jest jednak skontaktować się z bukmacherem sportowym i poprosić o podanie konkretnych kursów przed postawieniem zakładu.

 

Najlepszy czas na postawienie zakładu goal line

Gdy wynik wynosi 2-0 lub 2-1, możesz znaleźć prawdziwą wartość w zakładzie na prawidłowy wynik. Dzieje się tak dlatego, że niektóre drużyny są znane ze swoich silnych ataków i zazwyczaj zdobywają punkty co najmniej dwa razy w meczu. Jeśli szczęście jest po twojej stronie, wygrasz. Nie ma żadnej gwarancji. Każdy z nas zna przynajmniej jeden mecz, w którym jedna z drużyn prowadziła 2:0, nie dopuszczając do ataków. Jednak kontratak, rykoszet lub bramkarz podchodzący do rzutu rożnego i zakład na 3-1 może zostać zniweczony przez czwartą bramkę dla zwycięzcy.

Istnieje również sytuacja, w której drużyna prowadzi 3-0 i dąży do osiągnięcia jeszcze większej różnicy bramek. Chcesz, żeby wygrali, bo przewidziałeś wynik 4:0. Mogą pozwolić drużynie przeciwnej zdobyć bramkę, ponieważ ich koncentracja spada.

Piłka nożna jest pełna późnych, niespodziewanych goli. Nie musisz się o to martwić w przypadku zakładu over/under goal line.

alert bramkowy na linii bramkowej

Stawianie zakładu goal line

Nie wszyscy bukmacherzy oferują zakłady over lub under. Poszukaj takiego, który oferuje szereg opcji zakładów Goal Line, jeśli wydaje się, że w meczu będzie dużo goli do obstawienia. Im więcej goli, tym wyższy kurs. Powinieneś postawić na wyższą sumę, jeśli jesteś pewien, że w meczu padnie dużo bramek.

I odwrotnie, jeśli nie spodziewasz się wielu bramek, szukaj zakładów over/under na poziomie maksymalnie 2,5. Postaw na over/under 1,5, jeśli uda Ci się taki znaleźć, biorąc pod uwagę, że 1-0 to najczęstszy wynik w piłce nożnej.

 

Aby uniknąć wpadki, korzystaj z transmisji na żywo i możliwości wcześniejszego wypłacenia pieniędzy, jeśli obstawiasz zakłady online. Obserwuj uważnie grę, jeśli grasz o niski wynik i jest to wynik rzędu 1-0. Wypłać pieniądze, jeśli mecz nagle się zmieni, a jedna z drużyn zacznie atakować bramkę przeciwnika. Późna bramka może wszystko zepsuć.

 

Zakłady spekulacyjne

Osoby zainteresowane zakładami spekulacyjnymi powinny zapoznać się z informacjami na temat mało znanych lig. W Europie rosyjska ekstraklasa ma najniższy bilans bramkowy. W prawie połowie wszystkich meczów padają dwie lub mniej bramek. Na drugim końcu tego spektrum znajdują się Austria i Turcja. W około 40% meczów w najwyższych ligach średnia liczba bramek w meczu wynosi co najmniej cztery. To właśnie na nich należy zwracać uwagę – od pojedynczego wyniku 4-0 po emocjonujący remis 2-2.

 

Handicap azjatycki

Jedną z ciekawych form zakładów goal line jest handicap azjatycki. Umożliwia on objęcie dwóch wyników jednym zakładem. Otrzymujesz jeden kurs, aby obliczyć potencjalną wygraną, ale Twój zakład jest dzielony na dwa wybory. Jeśli chciałbyś zrobić to samo, korzystając z tradycyjnego zakładu goal line, musiałbyś postawić dwa oddzielne zakłady po dwóch różnych kursach. Rynek handicapów azjatyckich jest również znany jako rynek „alternatywnych bramek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie