Co oznacza BTTS w zakładach piłkarskich?

 

BTTS, czyli skrót od „Both Teams to Score” lub Obydwie Drużyny Zdobywają Bramki, jest najczęściej używany w piłce nożnej. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to proste, zakład BTTS zawiera kilka zawiłości, które zapewniają wyjątkowe wrażenia podczas obstawiania. Są one dość oczywiste. Możesz obstawić, że obie drużyny zdobędą bramki lub że tylko jedna z nich (lub żadna z nich). W pierwszym przypadku wygrasz niezależnie od tego, która drużyna wygra. Jeśli obie drużyny strzelą gola i zremisują, Ty również wygrasz.

Jeśli żadna z drużyn nie zdobędzie punktu lub zdobędzie go tylko jedna, a Twój zakład brzmiał „nie”, wygrywasz. Liczba zdobytych bramek nie ma znaczenia.

Jeśli obstawisz mądrze, możliwości są nieograniczone i możesz wygrać dużo pieniędzy. Jest to prosty, nieskomplikowany zakład, który polega na przewidywaniu celów lub ich braku.

W przypadku tego rodzaju zakładów Twój zakład jest ważny przez cały mecz, włącznie z ostatnią minutą. W przypadku wczesnego zdobycia bramki zakład można wygrać w ciągu kilku minut. Chociaż wszyscy bukmacherzy oferują zakłady BTTS, to jest to niemal wyłączna oferta dla piłki nożnej.

Aby zwiększyć wartość tego typu zakładu, można go połączyć z innymi zakładami, takie jak wynik meczu lub Powyżej/Poniżej poprawnego wyniku. BTTS jest wyjątkowy, ponieważ wykracza poza zwykłe typowanie zwycięzcy lub przegranego. Wprowadza zupełnie inne podejście do zakładów. Na przykład, możesz wygrać zakład Powyżej/Poniżej, jeśli tylko jedna drużyna zdobędzie bramkę. Inaczej jest w przypadku BTTS.

 

Statystyka na ratunek

Kolejną zaletą zakładów BTTS jest ogromna ilość dostępnych statystyk, które mogą pomóc w podjęciu decyzji. Obejmują one historie zawodników, strzelone bramki, składy, aktualną formę, rekordy bramek i wiele innych. Przed postawieniem zakładu BTTS należy przeprowadzić odpowiednie.

Istnieje kilka wariantów zakładów BTTS, takich jak BTTS w obu połowach, BTTS i wygraną oraz BTTS i Poniżej/Powyżej. Najprostsza i oryginalna wersja zakładu polega na tym, że wybierasz, czy obie drużyny strzelą gola, czy nie, dokonując wyboru pomiędzy „Tak” lub „Nie”. W przypadku zawierania pojedynczego zakładu tego typu kursy różnią się o najmniejszą wartość.

 

BTTS w obu połowach

W niektórych przypadkach kursy oferowane w zakładach BTTS nie są zbyt atrakcyjne i gracze szukają bardziej opłacalnych opcji. Kursy są zazwyczaj korzystne, jeśli wybierzesz opcję „Tak” i przewidzisz, że obie drużyny strzelą gola w pierwszej i drugiej połowie. Potencjalna wygrana za wytypowanie „Nie” po wysoko punktowanej pierwszej połowie może być również wspaniała.

 

BTTS i zwycięstwo

W tym miejscu można wybrać wynik końcowy oraz to, czy obie drużyny strzelą gola w meczu, czy nie. Masz do wyboru sześć opcji: Tak i remis, Nie i wygrana gospodarzy, Tak i wygrana gospodarzy, Tak i wygrana gości, Nie i wygrana gości oraz Nie i remis. Kursy mogą być atrakcyjne, ale wyniki są oczywiście trudniejsze do przewidzenia.

 

obie druzyny strzela gola

 

BTTS i poniżej/powyżej

Ta kombinacja wymaga od obstawiającego przewidzenia liczby strzelonych bramek oraz tego, czy obie drużyny znajdą się na liście strzelców.

 

Bramki w dogrywce się nie liczą

Zakłady BTTS dotyczą tylko 90 minut i doliczonego czasu gry. Gole strzelone w dogrywce nie będą się liczyć na Twoją korzyść, więc uważaj na zakłady w rozgrywkach pucharowych, takich jak Puchar Anglii, Liga Mistrzów UEFA czy Puchar Carabao.

 

Napięcie do samego końca

Zakłady BTTS to jeden z najlepszych sposobów na kreatywność. Zakłady te dają pewność, że nic nie zakończy sięprzed końcowym gwizdkiem sędziego, w przeciwieństwie do bardziej konwencjonalnych zakładów na zwycięstwa turnieju i poprawny wynik. Załóżmy, że w połowie meczu jedna drużyna prowadzi 4:0. W tym przypadku zakład na poprawny wynik jest już całkowicie zakończony. Jednak zakład BTTS pozwoli Ci utrzymać adrenalinę do samego końca, ponieważ druga drużyna może strzelić gola. Możesz też wygrać bardzo szybko, jeśli obie drużyny strzelą bramkę na początku meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie