Betking czat na żywo

Istnieje wiele sposobów, aby skontaktować się z obsługą klienta Betking. Numer tel. do obsługi klienta to 01-2777247. Aby skontaktować się z nimi za pośrednictwem czatu na żywo, należy otworzyć stronę Pomocy. Link znajduje się pod numerem do obsługi klienta. Po kliknięciu, otworzy się okno. Wymagane jest podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu. W polu Description możesz wpisać swoją wiadomość. Następnie naciśnij przycisk „chat now”.

Ich numer WhatsApp to 08158360218. Można się z nimi kontaktować także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem cs@betking.com. Znajdują się tam też linki do profili obsługi klienta na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Podany jest również adres fizyczny.

Strona Betking ma bardzo obszerną listę często zadawanych pytań. Przykładowe pytania to:

 

Jak założyć konto?

Jakie są minimalne i maksymalne stawki, które mogę postawić?

Jak działa Bonus Accumulator 225%?

Czy rejestracja w BetKing kosztuje (nie)

W jakich walutach mogę obstawiać (obecnie tylko naira, narodowa waluta Nigerii)

Jak mogę odzyskać zapomniane dane logowania?

Jaka jest najniższa kwota, jaką mogą wypłacić Agenci i Użytkownicy Online?

Czy mogę zmienić swoją nazwę użytkownika (nie)

Jaka jest minimalna stawka zakładu kombinacyjnego lub systemowego?

 

Składanie skarg lub sugestii

Użytkownicy, którzy chcą złożyć skargę lub sugestię, powinni skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta lub wysłać do BetKing wiadomość e-mail na powyższy adres. Następnie skarga jest przekazywana do doradcy, który podejmuje odpowiednie działania. Jeśli skarga nie zostanie rozpatrzona w sposób satysfakcjonujący, doradca wyśle do Ciebie e-mail lub wiadomość wewnętrzną, w której przedstawi ostateczną decyzję.

Sugestie i skargi należy zawsze przekazywać do Biura Obsługi Klienta w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej, faksu, poczty lub wiadomości wewnętrznej. Skargi, które nie są zgłaszane przez biuro obsługi klienta dotyczące rozliczenia, zmiany lub przyjęcia zakładu nie będą rozpatrywane przez BetKing. Muszą one zostać wniesione w ciągu 30 dni od wydarzenia, z którym związany jest zakład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie