7 sposobów na małe zakłady

 

Masz ciągle pecha i nie wygrywasz pieniędzy? Gracze w takiej sytuacji mają ograniczone fundusze i różne myśli krążą im po głowie. Jeśli chcesz czerpać przyjemność z gry, posiadanie niewielkiej ilości gotówki na swoim koncie jest bardzo uciążliwe. Ale, oczywiście, jest nadzieja. Jeśli chcesz się dobrze bawić, robiąc małe zakłady, musisz być po prostu trochę kreatywny i dobrze wybierać, na co stawiasz. W kolejnych częściach przedstawimy 7 sposobów, dzięki którym możesz obstawiać zakłady z mniejszymi stawkami,

 

1 .Kup losy na loterię

Loteria jest jednym z najlepszych sposobów na zaryzykowanie kilku dolarów lub euro, ponieważ zawsze masz szansę na większą wygraną. Możesz kupić los za kilka jednostek lokalnej waluty, co przyniesie Ci tyle samo lub trochę więcej pieniędzy na obracanie kołem. Zazwyczaj szanse na wygranie są znacznie wyższe niż w przypadku innych form hazardu, ale wygrane są również niższe.

loterie

  1. Zakłady sportowe

 

Nie musisz ryzykować dużych pieniędzy, aby obstawiać wydarzenia sportowe. Jeśli uważasz, że ryzyko związane z kupnem losu jest zbyt duże, a uważasz, że masz pewną wiedzę na temat danego sportu, możesz to wykorzystać i obstawić zakład sportowy z podobnym potencjalnym zyskiem, ale z minimalnym ryzykiem. Wiele z najlepszych stron z zakładami online akceptuje symboliczne kwoty. Dobrą stroną tego typu zakładów jest to, że przynoszą one dodatkowy, bardziej długotrwały dreszczyk emocji podczas śledzenia wyników meczów.

zaklady sportowe

  1. Gry online w karty lub wideo pokera

 

Internet obfituje w gry wideo, w tym kasyna, które oferują różnorodne opcje hazardowe. Ogólną strategią, którą zalecamy, jest stawianie jak najmniejszych zakładów, jak tylko wejdziesz do gry. W ten sposób minimalizujesz ryzyko większych strat finansowych. W tym typie zakładu szanse na wygraną są wyższe, ale jest to normalne przy mniejszych zakładach.

Wideo poker

  1. Gry w pokera online z niskim limitem

 

Wiele popularnych kasyn online oferuje stoły z mikro limitem. Są to stoły, które mają bardzo niskie limity, nawet groszowe. Zazwyczaj grają w nie osoby początkujące, których głównym celem jest doskonalenie swoich umiejętności. Z łatwością znajdziesz stoły, które mają limit zakładu między 5 a 10 centów, na przykład. Jeśli grasz w sposób zdyscyplinowany, stosując dobrą strategię, możesz nawet zwiększyć swoje fundusze. Oczywiście, aby tak się stało, będziesz potrzebował odrobiny szczęścia.

Poker

  1. Turnieje pokera online z niskim wpisowym

 

Inną opcją, jeśli jesteś fanem pokera, są turnieje z niskim wpisowym. Niektóre pokoje pokerowe online oferują turnieje przy jednym stole za równowartość od 2 do 5 dolarów. Jeśli zajmiesz miejsce w pierwszej dwójce lub trójce, możesz podwoić lub nawet potroić swoje pieniądze.

 

Nawet jeśli jesteś doświadczonym graczem pokera turniejowego, będziesz potrzebował szczęścia. Jeśli jest po Twojej stronie, wygrane w tego typu grach przyjdą o wiele łatwiej.

 

  1. Rodzinne gry karciane

 

Zabawny sposób zakładania się to zakłady w kręgu rodziny. Nawet w tym przypadku, nie musi to być gra karciana. Na przykład, możesz ustawić wpisowe w wysokości dolara lub euro, jeśli zdecydujesz się na grę w pokera. Wszyscy gracze muszą czuć się komfortowo z zakładami i nie traktować gry zbyt poważnie. Podczas gdy wszyscy dobrze się bawią, zaryzykowanie kilku dolarów lub euro może zwiększyć emocje związane z grą.

 

  1. Sloty

 

To nie przypadek, że jest to nasz ostatni wybór. Grając na slotach możesz przegrać, lub wygrać znacznie szybciej niż w przypadku innych opcji na tej liście. Jeśli będziesz miał szczęście, będziesz mógł kontynuować grę. Jeśli nie, prawdopodobnie stracisz wszystkie swoje fundusze w ciągu zaledwie kilku minut.

 

Jeśli stawiasz zakłady w kasynie online, powinieneś szukać slotu z niskim limitem zakładów, a nawet gdy znajdziesz takowy, musisz grać wolniej niż normalnie.

Alt picture: Sloty

Podsumowanie

 

Losy loteryjne są tanie, a to sprawia, że są łatwo dostępne dla ludzi z różnych środowisk. Istnieje wiele innych alternatyw, które mogą pomóc Ci zwiększyć swoją ograniczoną dostępność. Nie zapominaj tylko, że ryzyko jej utraty jest takie samo.

 

Ten artykuł pokazuje, że ograniczone fundusze nie powstrzymają Cię przed dobrą zabawą, jeśli tylko podejdziesz do sprawy z odpowiednim nastawieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.