5 wskazówek dla każdego początkującego gracza na slotach

Sloty są jedną z najbardziej popularnych gier w kasynach, ponieważ są wyjątkowo proste. Są one wyposażone we wszelkiego rodzaju światła, dźwięki i obrazy, które przyciągają graczy. Krótko mówiąc – sloty są zdecydowanie ekscytujące.

Kilka kluczowych punktów do zapamiętania

Zanim zagłębimy się we wskazówki, które dla Ciebie przygotowaliśmy, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o slotach. Ważne jest, aby wiedzieć, że służą one przede wszystkim zabawie. Tak, możesz również wygrać gigantycznego jackpota i wrócić do domu z dużą ilością pieniędzy, ale jest duża szansa, że wrócisz do domu po stracie wszystkich swoich pieniędzy.

Kolejną rzeczą, którą musisz o nich wiedzieć jest to, że są one całkowicie losowe. Nie ma sposobu, aby przechytrzyć system, choć istnieją pewne strategie, które w teorii zmniejszają ryzyko utraty pieniędzy. Każdy kto twierdzi, że pomoże Ci wygrać, kłamie.

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się skupić na wskazówkach, jak zarządzać stratami. Dopóki nie nauczysz się tego robić, trudno będzie Ci znieść potencjalne straty, które możesz ponieść grając na slotach.

Wskazówka nr 1: Zarządzaj swoimi pieniędzmi

Pierwsza wskazówka odnosi się do wszystkich rodzajów gier, ale pod pewnymi względami jest jeszcze ważniejsza przy grze na slotach. Każdy pojedynczy spin to ryzyko, które podejmujesz, a kasyna nie zarabiałyby, gdyby większość graczy wygrywała. Jednak w innych grach można zazwyczaj użyć strategii, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Innym powodem, dla którego zarządzanie stratami jest ważne, jest to, że natura slotów sprawia, że tak łatwo jest stracić pieniądze. Fakt, że grasz sam, bez możliwości użycia jakiekolwiek strategii, a grę obsługujesz dosłownie jednym przyciskiem, stwarza większe ryzyko niż w przypadku innych gier.

Małe zakłady, są również zwodnicze. Łatwo jest oszukać samego siebie, że to nic wielkiego, jeśli gra się małymi kwotami, ale zazwyczaj gra toczy się na kilku bębnach i liniach wypłaty, a to oznacza, że w ciągu zaledwie kilku godzin można wydać od 250 do 1000 złotych. To nie jest mała kwota. Dodatkowo, musisz zmienić swoje nastawienie.

Banał czy nie, musisz upewnić się, że jesteś gotów ponieść wszelkie straty. Przed postawieniem zakładu, musisz mieć określony budżet. Kiedy się skończy, przestań grać.

Zarządzaj swoimi pieniędzmi

Wskazówka nr 2: Sprawdź różnice między slotami

Wybór odpowiedniego slotu nie jest trudny. Twój wybór będzie w dużej mierze oparty na osobistych preferencjach. Możesz jednak zacząć dokonywać właściwych wyborów, jeśli dowiesz się więcej na ich temat.

Zwrot do wartości gracza, który jest zwykle podany, oznacz ile z twojej wygranej trafi do ciebie po tym, jak kasyno zabierze swoją część. Im wyższy zwrot, tym więcej pieniędzy otrzymasz w przypadku wygranej. Nasza rada to wybrać grę, która ci się podoba, ale jednocześnie oferuje większy zwrot.

Liczba bębnów i linii wygrywających, na których możesz grać powinna być kolejnym czynnikiem, o którym należy pamiętać. Sloty są zazwyczaj dostępne z trzema lub pięcioma bębnami, przy czym te z trzema bębnami często mają wyższe jackpoty niż te z pięcioma. Jednak wtedy masz też mniejsze szanse na wygranie mniejszych nagród.

Trzecią rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest liczba linii wypłaty, na slocie, na którym chcesz grać. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, linie wygrywające lub wypłaty, to pozycje dla pasujących symboli, które zapewniają wygrane. Nie zawsze trzeba trafić na trzy identyczne symbole poziomo, aby wygrać. Zysk można również osiągnąć na ukos, a sloty z większą liczbą linii oferują więcej możliwości wygranej.

Sprawdź różnice między slotami

Wskazówka nr 3: Maksymalne stawki = maksymalne nagrody

„Kwota, którą możesz zaoszczędzić grając z mniejszymi zakładami nie jest tego warta, jeśli w tym samym czasie ryzykujesz utratę potencjalnych wygranych”.

Musisz zdawać sobie sprawę, że nagrody są kształtowane przez mnożniki. Najczęściej różnią się one w zależności od rodzaju slotu, na którym grasz. Jackpoty na slotach często są ważne tylko wtedy, gdy postawiłeś maksymalny zakład. W związku z tym nie ma nic gorszego niż trafienie jackpota i uświadomienie sobie, że nie dokonałeś pełnego zakładu i tym samym straciłeś swoją złotą szansę.

Jackpoty progresywne to specyficzne rodzaje jackpotów, w których część każdego zakładu jest dodawana do nagrody głównej, dzięki czemu potencjalna wygrana wciąż rośnie, aż ktoś ją zgarnie. Ten jackpot jest odpowiedni dla osób grających z maksymalnym zakładem.

Niektóre sloty pozwolą Ci wygrać jackpota bez względu na to, jak mały lub duży jest Twój zakład, ale inne będą miały inne zasady, a nawet różne jackpoty dla różnych wielkości zakładów. Zalecamy, abyś zapoznał się z wszystkimi nagrodami, patrząc na tabelę wypłat i sprawdzając, kiedy i pod jakimi warunkami możesz wygrać jackpota.

Wskazówka nr 4: Bonusy i nagrody

Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie swoich szans na wygraną, nie ryzykując przy tym zbyt dużo pieniędzy, jest odebranie bonusów, które zapewnią ci takie rzeczy jak darmowe spiny. Programy lojalnościowe kasyn i oferowane przez nie bonusowe spiny to świetny sposób na zarobienie przy stosunkowo niewielkim zakładzie. Na początku może się to wydawać nieistotne, ale te bonusy naprawdę się sumują.

Jeśli grasz online, coraz więcej kasyn oferuje bonusy rejestracyjne, które pozwalają na grę w inne gry niż sloty z bonusami. Bonusowe spiny to kolejny sposób na zdobycie dodatkowych nagród. Większość slotów oferuje spiny, w których musisz wybrać określoną ikonę, aby zdobyć nagrodę, która się za nią kryje. Często sloty, które oferują bonusy mają również mniejsze jackpoty.

Bonusy i nagrody

Wskazówka nr 5: Wybierz slot zgodnie z Twoim stylem gry

Przy tak wielu opcjach i rodzajach slotów, wybór jednego może być trudny. Najlepszym sposobem na to jest poznanie swojego stylu. Czy jesteś przesądny? Czy wolisz częste wygrane, czy może grasz tylko dla dużych wygranych?

Jeśli jesteś przesądnym graczem, prawdopodobnie wybierzesz slot w oparciu o swoje ostatnie wygrane. Na przykład, jeśli zauważysz, że zdobywasz więcej wygranych na jednym slocie, jest bardziej prawdopodobne, że wybierzesz go ponownie.

Odwrotnym podejściem jest wybranie slotu, z którego ostatnio nie korzystałeś, w nadziei, że wkrótce Cię wynagrodzi. Prawda jest taka, że wszystkie sloty opierają się na generatorach liczb losowych, więc szansa na wygraną nie ma nic wspólnego z tym, czy ostatnio przegrałeś czy wygrałeś.

Podsumowanie

Nie ma złego sposobu gry na slotach. Możesz dokonać wyboru gry w oparciu o dowolne czynniki. Wskazówki, które przedstawiliśmy powyżej są świetne dla początkujących graczy, którzy chcą zmaksymalizować swoje wygrane przy jednoczesnej redukcji strat. Najważniejszą rzeczą jest grać mądrze i dobrze się bawić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.