Założycielka Bet365 zarabia 48000 funtów na godzinę

 

W dobie technologii i pandemii, wiele osób jest przyklejonych do swoich smartfonów, komputerów i laptopów, głównie dla rozrywki. Ponieważ kawiarnie, restauracje i kluby stały się niedostępne, ludzie są zmuszeni do poszukiwania nowych miejsc, w których mogliby się zrelaksować. Niektórzy przeniesli się do kasyn online lub obstawiają zakłady sportowe.

 

Dowodem na to jest: właściciel jednego z gigantów w branży hazardowej – Bet365 – tylko w 2020 roku zarobił ponad 400 mln funtów (prawie 500 mln euro). W ciągu ostatnich 4 lat zysk Denise Coates z Bet365 wyniósł 1,50 mld euro – jak donosi „Guardian”.

 

Z prostych obliczeń wynika, że w minionym roku Coates zarabiała za swoją pracę 48 tys. funtów na godzinę. Liczba ta nie obejmuje dodatkowych dywidend, które firma wypłaca, a w konkretnym przypadku Denise było to dodatkowe 45 milionów funtów.

 

Przy tak kolosalnych kwotach, jakie zarabia założycielka Bet365 i jej dwaj bracia (pomagający w rozwoju firmy), nie dziwi fakt, że ich wartość netto przekracza obecnie 7 miliardów funtów, co czyni ich firmę jednym z największych podatników w Anglii.

 

Więcej o Bet365

 

Bet365 rozpoczął działalność jako lokalna firma bukmacherska zarządzana przez ojca Denise Coates, Petera. Ponieważ w marcu ubiegłego roku odwołano wiele imprez, korporacja zanotowała spadek przychodów. Później jednak wzrosło zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju gry hazardowe online, często za gotówkę. Podobnie było z przychodami firmy. Raporty od konkurencji Bet365 pokazują, że wzrost przychodów w branży wynosi prawie 30% z roku na rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Copyright 2024 Kasynie